petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun cinsiyetini kesin olarak söyleyebilecek var mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Ömer Faruk Yazici tarafından 13 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Ömer Faruk Yazici

Beğenileri:
    0
    Kusum yaklasik 9 aylik. Disi oldugunu dusunuyorum fakat emin degilim. Yardimci olursaniz sevinirim :)

Ekli Dosyalar:

2. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    Dişi.Gagası fazla uzamış sanki gaga taşı yok mu ?

3. Ömer Faruk Yazici

Beğenileri:
    0
    Var. Ben bu kusu evde yetistiren bi komsudan aldim. Buyuk ihtimal kusu hic ucurmamis cunku yaklasik 3 aydir bende ve daha yeni yeni alisti ucmaya. Ve aldigimda gagasi daha uzundu ve onceki yerinde gaga tasi yoktu. 3 ayda bu kadar torpuledi. Ayrica yuvasinada girmiyor. Kucuk bir yuvasi vardi oraya zar zor alismisti, kucuk diye buyuk aldim, sadece cok nadir gagaliyor. Bakalim ben pek potansiyel gormuyorum ne olacak..:)

4. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    Anlamadım? Yuvadan bahsettiğiniz yuvalık mı yoksa daha ufak sadece içine girip uyuyabileceği bir yer mı eğer öyleyse muhabbet kuşları pek takılmaz öyle şeylerle onun dışında kuş 9 aylıktan büyük gibi geldi bana irisi tamamen beyaz olmuş 1 yaş civarı olabilir eğitmeniz baya bir zor yanına eş alın bence kuşu da bol bol uçurmaya devam edin gagasını kendi düzeltecektir zamanla

5. Ömer Faruk Yazici

Beğenileri:
    0
    Simdiye kadar yumurtlamasi gerekmez miydi? Yuvaligina girmiyor esi var fakat ciftlesme konusunda diside bir adim yok

6. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    herşeyin başı sabır... 5 aylıkken çifleşmeye başlayan da olabiliyor 2 yaşında ilk kuluçkasını geçiren de oluyor. Siz üstünüze düşenleri yapın gerisi zaman ve sabır...

Ömer Faruk Yazici bunu beğendi.
  7. sakız ve gloria

Beğenileri:
    6
    Kuş dişi yaklaşık 1 yaşında tahminimce kafa çizgileri iyice açılmış

Ömer Faruk Yazici bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş