Karadeniz Pet

kusumun dışkısı cok buyuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat_febe

Meraklı Üye
Arkadaslar kusumun dışkısı normalden cok buyuk, nedendir?

Moderatör tarafında düzenlendi:
fotoğraf at kardeşim fotoğrafsız pek doğru olmaz bişey demek :)

Seviyeli konuş burda sorularına cevap almak istiyorsan daha usluplu bir dille söylemelisin

Kardeş burası ciddi bir yer dalga geçer gibi konuşmasan. Resim atar mısın ?

bu arkadas bizim neden dünya çapında üretim yapamadığımızın göstergesi cehalet diz boyu konuyu düzelt.

Yaw soruyu okurken gülmeye başladım :D ama bencede bu aşırıya kaçtı

Kardeşim üstüne Hemen Yürümeyin :) yanlış yazmıştır Foto atarsan daha yardımcı oluruz birde tek mi çift mi besliyorsun çift yumurta geliyor olabilir.

Ne güzel önümüz kış birliktir tezek yaparsın

Fotoğrafa filan gerek yok nedenini ben biliyorum. Kuşla da böyle ilgileniyorsan dışkısının kaba olması çok normaldir.

Son düzenleme:
Lan ne mal adamlarsınız ya burda soruyorz herkes bos bos yorum yapmıa 1-2 arkadasm dısında ustume sıctıgında farkettm normalın 3 katı buyuklıgundeydı dalga yada makara amaclı sormadm kusum tek uzun yıllar kus baktm bu durumu ılk defa gordm burda bılgısı olan vardır dıye konu actk baslıga takılmayın kufur etmesk bısey yapmadk cehalet olan bırı varsa bılgı vermk yerıne mal mal konusandr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

Kafanız farklı yere calısmasın varsa yardımcı olucak olan konussun bılmıyosanda yorum yapma gec

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri