Karadeniz Pet

kuşumun duruşu

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
Meraba arkasalar bir ozurlu kusum var tek kanadi yamuk ama digeri normal dunki durusunu yukluyorum smdi neden bu sekilde durdugu hakkinda bilgi verirseniz sevinirim:rolleyes:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

bQdjnb.jpg

terlemiş :D benimkide oyle yapıyordu üfle kanat altlarını daha çok açıyor üflüyünce :D

Ya bende birseymi oldu acaba die korkuodum bo resim dha aticam acaba yumurtasmi var bi bakarmisiniz

ha onu ben bilmem benimde kuşumun yumurtası varmı bilmiyorum :D

kusunuz sicaktan bunalmis gibi ya da uzun sure dinlenmeden uctuysa da olabilir, eger banyo yapmaya alisiksa banyoluk ya da bi kap su koyun yikansinlar.

Yabani bir kus hic kendisine dokundurtmuyor sanirim onceki sahibi kanadina zarar vermis ucamiyor zaten oyuzden bendende korkuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:00 -->-> Daha önceki mesaj 16:58 --

PvZ5d6.jpg

Ucamiyor neddnini bilmiyorumama tahminime gre sanirim ona eski sahibinden kalan birsy cnki insanlardn ck korkuyor uzun zamandr ugrasiorum ve sdcd tellerin arasindn brz ona dokunmama izin vermeye basladi.

İnsallh birde diskisinda buyume var arada kantlaribassa dusuyor bni gorunce yukseltiyor hareketleniyor yubalik taktim smdiye kadar sdce 1 kere girdi yanindaki de eşi ama hic ciftleatiklerinide gormedim

İnsallh birde diskisinda buyume var arada kantlaribassa dusuyor bni gorunce yukseltiyor hareketleniyor yubalik taktim smdiye kadar sdce 1 kere girdi yanindaki de eşi ama hic ciftleatiklerinide gormedim

hamilelik belirtileri var siz görmeden çiftleşmişlerdir belki anüs bölgesindeki tüylerde azalma var mı

Elime alip bir reamini cekmeye calisicam siz karar verin azalma varmi ykmu

kZyk59.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

Kmse yokmuu yardmci olabilecek yumurta varmi sizce

Geri