Karadeniz Pet

Kuşumun Elimde Çiftleştme Arzusu

Emin YÜKSEL

Meraklı Üye
dişi kuşum elime geldi, birazcık öpüştük kuyruğunu dikledi popuyu açtı hiç kımıldamadan öylece 1-2 dakika kaldı uzakta olan erkek kuşa bakıp kaldı.

misafirlerim vardı onlarda yumurta yapacak sandılar gülmekten koptuk.

ona hemin bir kızışkın erkek alın çabuk yarular alırsınız

bizde kuşlar çiftleşsin diye kırk takla atıyoruz :D

kime niyet kime kısmet birine erkek verirsin çiftleşmez birine erkek vermezsin kendi kendine çiftleşmeye çalışır

benim erkek kuş da kafeste dişi var gidiyor perdeye sürtünüyor :D

Masallah abicim kus cok iyi bbir anac gibi yakinda yavru aliirsiniz insallah :).
Saygilar

25 gün önce 4 yumurta yaptı hepsi boş çıktı..erkek üzerine çıkmaya çalışıyor beceremiyorlar.. bu ara dişi tekrar kızıştı hayırlısı bakalım...

Masallah kusunuz cok guzel. Vallaha guzel tatmin edici bir erkek bulursaniz bol bol yavru alcaksiniz gibi gozukuyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cifleş mek istiyor ama erkek lerde iş yok sanırım dostum kızişmiş erkek alirsan daha çabuk yavru alirsin.

3 aydır bende aldığım erkek 1 yaş üzeri eş tuttular çok iyi geçiniyorlar ama doğru düzgün çiftleştiğini görmedim..başka erkek alsan alışıp çiftleşme süreci var oda malum.

3 aydır bende aldığım erkek 1 yaş üzeri eş tuttular çok iyi geçiniyorlar ama doğru düzgün çiftleştiğini görmedim..başka erkek alsan alışıp çiftleşme süreci var oda malum.

Mama takviyesi yapin, nijer yedirin, birde oyle deneyin bakalim ne olucak ? Birde disi yuvaliga hic ilgisi yokmu ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim erkekte yanında tas gibi dişi dururken soguk tellere sürtünüyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

25 gün önce 4 yumurta yaptı hepsi boş çıktı..erkek üzerine çıkmaya çalışıyor beceremiyorlar.. bu ara dişi tekrar kızıştı hayırlısı bakalım...

suni döllenme yap sen de

ben suni dolleme yaptım 3-5 kez ama dişi daha yumurtlamaya hazır değil galıba ki daha yumurtlamadı

benim erkekte yanında tas gibi dişi dururken soguk tellere sürtünüyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

suni döllenme yap sen de

ben suni dolleme yaptım 3-5 kez ama dişi daha yumurtlamaya hazır değil galıba ki daha yumurtlamadı

suni döllenme nasıl yapılıyor ki :eek:

erkekte güzel kıyamıyorum değiştirmeye anlaşıyorlar çok iyi bi şekilde....yuvalığa giriyor ikisi birşeyler yapıyorlar bakalım yumurtalar boş çıkmaz inşallah..ikinci kez boş çıkarsa artık başka bir erkek alacam.

Geri