petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun eşyalarının...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sibel tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. sibel

sibel Guest

Kuşumun kafesteki tüm eşyalarını iki günde bir yıkıyorum tümünü sizce bu yeterli mi? Temizlik açısından?

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    fazla bile.temizlik iyidir

3. sibel

sibel Guest

tabiiki iyidir:]]

4. sarpkale

sarpkale New Member

Beğenileri:
    0
    Ben haftada bir, kafes dahil ne var ne yok sıcak suyla yıkıyorum.

5. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Haftada bir kafesi sıcak suyla temizleyip her akşam altlığına biriken yem kabukları ve dışkıları temizleseniz yeterlidir :) Kuşları sürekli çıkarıp kafes yıkayarak hem rahatsız etmiş hemde siz yorulmuş olursunuz

6. sibel

sibel Guest

Hayır o kafesten çıkınca uçmak için bende kafesi hallediyorum o sırada zaten hergün en az 1 saat kafesinin dısında olmasını dogru buluyorum bu sayede iki yönden iyi oluyor bence.. Eğer onu aldıysam temiz olmasını da hergun saglamam gerekirrr ^^

7. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Tam kaç aylık senin kuş benimki 50 gunluk maviş beyaz kanatli beyaz kafali beyaz kuyruk senin kuşuda çok begendim rengi harika benimki simdiden omzuma kafama konuyo elede alışkın kafeste durmak istemiyo çıkar beni diye kafeste kendisini oraya buraya atiyo ben ne tarafa gitsem o taraf geliyo dışarda genelde monitorun ustune konuyo beni izliyo paso 1 ay sonra falan konusmaya baslar 3 gundur bende daha çok akıllı böylesini ilk kez goruyorum 10 sene önce damızlık besliyodum çok yavru aldim hiç böylesine denk gelmemistim hiperaktif valla .)

8. Ersin BÖLEK

Haftada bir iyidir bence de :)

9. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Hiç gerek yok bir kuş iki günde ne kadar kirletebilir ki haftada bir temizleseniz yeter.

10. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    5 gün veya haftada bir kere bile yapsanızda olur , yine iyi yapıyorsunuz ama bu sizi yıpratır :)

Sayfayı Paylaş