Karadeniz Pet

kuşumun gagası kırıldı!!!

Tugba

Yeni Üye
arkadaslar 2 saat önce kusumun gagası kırılmış eve geldiğimde bütün kafes kan içindeydi hemen veterinere götürdüm batikan ve vitamin verdi. Kuşum yem cok fazla yiyemiyor canı acıyor bir iki tane yiyip bırakıyor sıvı her hangi bişey ne verebilirim böyle bişey yasamıs olan arkadaslarımın önerilerine ihtiyacım var lütfen yardımcı olun..:(

arkadaslar 2 saat önce kusumun gagası kırılmış eve geldiğimde bütün kafes kan içindeydi hemen veterinere götürdüm batikan ve vitamin verdi. Kuşum yem cok fazla yiyemiyor canı acıyor bir iki tane yiyip bırakıyor sıvı her hangi bişey ne verebilirim böyle bişey yasamıs olan arkadaslarımın önerilerine ihtiyacım var lütfen yardımcı olun..:(

geçmiş olsun umarım toparlar kısa sürede benim tavsiyem kabuksuz yemler satılıyor yavru kuşlar için iyileşene kadar ondan temin etmeniz. sadece sıvıya yüklenirsen isal olabilir. hem gagası hemde isal ağır gelebilir bünyesine. bide resmini görme şansımız var mı acaba. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Levent abi daha iyi bilebilir bu konuyu.

Son düzenleme:
28LpaE.jpg
[/url][/IMG]
Çok belli olmuyor fakat gagasının ucunda sivri bi kısım vardı orası kırılmış. Yem kırabiliyor fakat eskisi gibi çok yiyemiyor yanında ek olarak mama vermemi tavsiye edermisiniz

28LpaE.jpg
[/url][/IMG]
Çok belli olmuyor fakat gagasının ucunda sivri bi kısım vardı orası kırılmış. Yem kırabiliyor fakat eskisi gibi çok yiyemiyor yanında ek olarak mama vermemi tavsiye edermisiniz

LEvent abinin de dediği gibi bir süre mama ve ver ve bence ek olarak kabuksuz yem al 15-güne toplar sanırım 15 gün mama ve kabuksuz yemle besle geçmiş olsun

Çok teşekkürler gagası yeniden çıkar dimi?

çıkar inşallah tekrardan geçmiş olsun unutma kabuksuz yem yavru kuşlar için satılıyor her yerde vardır vede mama
Kalsyum kumunuda ihmal etme

Son düzenleme:
Geri