Karadeniz Pet

Kusumun Gagasi Koptu

Power max mama normal yem ile beslenmesinden daha sağlıklı ve besleyici size tavsiyem hızlı.bir şekilde power max edinin kabuklu kabuksuz yemi 1 ay zor yer o yuzden elle beslemeye baya devamnedersiniz bu arada power max in içinde iyileşmesi için gerekli tüm mineral ve vitaminler mevcut ki surdan anlayın 1 günlük bir yavruyu yeme düşürecek seviyeye kadar getirebilen bir mama

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]
Bu kadar etkili ise gözüm kapalı alırım bulursam .d

Power max mama normal yem ile beslenmesinden daha sağlıklı ve besleyici size tavsiyem hızlı.bir şekilde power max edinin kabuklu kabuksuz yemi 1 ay zor yer o yuzden elle beslemeye baya devamnedersiniz bu arada power max in içinde iyileşmesi için gerekli tüm mineral ve vitaminler mevcut ki ssırada anlayın 1 günlük bir yavruyu yeme düşürecek seviyeye kadar getirebilen bir mama

Bu kadar etkili ise gözüm kapalı alırım bulursam .d

Anladım. O zaman yarın gidip kabuksuz yemi alayım. Bozulmaması için bir kavanoza koyar ağzını sıkıca kapatırım artık. Dışkısı zaten eskisi gibi değil normal olarak. Biraz daha koyu bir yeşil . Biraz daha sıvı.

sevgili arkadaş,

Allah sana sabır versin, gerçekten ayrıca tebrigi hak ediyorsun. Sen de kuşumuz gibi pes etmiyorsun. Bazı yazdıklarımız ters gibi ya da sürekli yokuşa sürüyormuşuz gibi algilanabilir ama maalesef gerçekten çok tekrefelli bir yol girdiğin yol.

Zaten en başta veterinere götürerek, en erken ve önemli adımı attın. Kopan gagayı yaktılar, kanama ve fisür çoğalmaması için. Bu süreçte de sürekli takip ediyor olman gerçekten takdir'e şayan. Biraz akışına bırakmak lazım ama kritik olan ilk zamanlar.

O yavrunun senden başka kimsesi yok maalesef..

Mama yaşatır ama dediğimiz gibi sadece takviyedir. Artık besinleri, ve fiziki durumunu da göz etmek zorundasın, temizlik de çok önemli.

Mama yemeyi öğrettiyseniz eğer, zaten işin %90'lık kısmını bitirdin demektir.

gerçekten bir taraftan da gurur duydum yaptıklarınızdan.

Ne kadar güzel erdemli bir davranış sergiliyorsunuz.

İstanbul Arnavutköy.
Power max satan bir yer illa ki bulursunuz istanbulda sadece aramanız lazım yada power max in yetkilisi ninarayip istanbulda nerde bulursunuz sorun yardımcı olacaklardır youtube da bile kanalları var

Power max satan bir yer illa ki bulursunuz istanbulda sadece aramanız lazım yada power max in yetkilisi ninarayip istanbulda nerde bulursunuz sorun yardımcı olacaklardır youtube da bile kanalları var

sevgili arkadaş,

Allah sana sabır versin, gerçekten ayrıca tebrigi hak ediyorsun. Sen de kuşumuz gibi pes etmiyorsun. Bazı yazdıklarımız ters gibi ya da sürekli yokuşa sürüyormuşuz gibi algilanabilir ama maalesef gerçekten çok tekrefelli bir yol girdiğin yol.

Zaten en başta veterinere götürerek, en erken ve önemli adımı attın. Kopan gagayı yaktılar, kanama ve fisür çoğalmaması için. Bu süreçte de sürekli takip ediyor olman gerçekten takdir'e şayan. Biraz akışına bırakmak lazım ama kritik olan ilk zamanlar.

Mama yaşatır ama dediğimiz gibi sadece takviyedir. Artık besinleri, ve fiziki durumunu da göz etmek zorundasın, temizlik de çok önemli.

Teşekkürler. Belki
sevgili arkadaş,

Teşekkürler sağolun. Ama zaten kim olsa aynısını yapardı. Mama yemeyi öğretmekten kastiniz benim ağzına vermem ise eğer evet yiyor:)

Teşekkürler. Belki

Teşekkürler sağolun. Ama zaten kim olsa aynısını yapardı. Mama yemeyi öğretmekten kastiniz benim ağzına vermem ise eğer evet yiyor:)

ya zor olmayacaksa, allah aşına mama yedirirken bir video çeker misin? aşırı merak ediyorum kızımız nasıl.

Fotofrafini Atabilirim mama yerken. Zaten Bugünkü son yemeğini yiyecek birazdan:D ama maalesef video çekemem.
Aparat ile kursagi tam fulleyemez iseniz yeteri kadar beslenmez ve sık sık beslemeniz gerekir

Ekli dosyalar

• IMG_20181006_225205.jpg
    IMG_20181006_225205.jpg
    3.5 MB · Görüntüleme: 95
Anladım ama son cumleyi tekrar eder misiniz?

bazı vitaminler var, kuşların belirli yapılarının gelişmesi için Göz, kalp, karaciğer, tüy ve tırnak vb

biraz toparlansın vermeniz gereken takviye vitaminleri söyleyeceğim.

resim de gösterdiğim alanlar biraz uzayacak, insanlar buralarla yem bile kırabılicak seviyeye gelir.

bazı vitaminler var, kuşların belirli yapılarının gelişmesi için Göz, kalp, karaciğer, tüy ve tırnak vb

resim de gösterdiğim alanlar biraz uzayacak, insanlar buralarla yem bile kırabılicak seviyeye gelir.
Sağolun orasını anladim da "toparlandıktan sonra tutunuz bu yavru" cümlesini anlamadim

İnşallah kirar ve bana muhtaç olmaz...

Geri