petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusumun gagasina bakarmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve asiyamusali tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. asiyamusali

Kirildiqdan sonra mavi kusun gagasi uzandi boyle oldu veterinlere apardim kesdiler

2. asiyamusali

Bu neden kiriliyor? 1hafta oncede ag kusun gagasi kirildi.bunlarin cinsi ne? Ben alanda ag disi mavi erkek diye aldim 1yildan cok sakliyorum fakat mavi kusun burun deliyi mavilesmiyor

3. asiyamusali

Yardim edemezmisiniz???

4. asiyamusali

Ben anladim hic kimse yardim etmiyecek,,, saolun arkadaslar

5. H. Mehmet YILDIZ

Gaga tası takılımı?

6. Eren ERDEM

Kardeş illa ki yorum yapan çıkacaktır. Gaga neden kırılır bilmiyorum. Daha önce karşılaşmadığım bir sorun.

Cinsiyetlerine gelince gaga kısmını daha net bir şekilde fotoğraflarsan daha rahat bilgi verilir.

7. Tunç ÇAĞATAY

Allahım yardımcınız olsun içim acıdı gerçekten kalitesiz gaga taşından olabilir sert gaga taşlarından duvara yakın yere asılı ise duvara sürterse kırılır

8. Yılmaz Ç.

İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Ne kadar kötü olmuş ya içim bir çeşit oldu. Gaga taşından olabilir. Ayrıca gagasını kesmeyemi kalktınız? Mantar diyeceğim ama pek iyi değilim o konularda. Ben mantardan şüphelendim.

9. asiyamusali

Gaga tasi sunlardan koyuyorum ama hic dokunmuyorlar..hep oyoe kaliyo

10. asiyamusali

Su yuvayi hep gagasiyla kiriyodun ondan kirila bilirmi? Veterine goturdum o kesdi gagasini,, ve soylediki hastalikdan boyle

11. aleynaa

aleynaa Guest

veterinere götürün bence

12. asiyamusali

Goturmusem oda kesib gagasini, neden kirilmis bilmiyorum,eski haline gelirmi?

Sayfayı Paylaş