Karadeniz Pet

Kusumun gagasinda sorun varmı? ?

Faruk KILIÇ

Meraklı Üye
Arkadaslar 1 hafta önce aldığımdada gagası böyleydi bi sorun varmı kusma sorun yok yem yemeğinde felangagasi yenilenir mi???
GvW5XV.jpg
22W5dO.jpg
UYURKEN ÇEKTIM RESMINI:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardeşim maalesef ne olduğu anlaşılmıyor fotoğrafta. Daha 2-3 aylık anca yavrularda siyahlık olabilir ama o da tez geçer. Yakından gören sensin oyuk gibi mi yoksa siyah leke mi ? Daha detaylı bilgi verirsen ustalarımız yardımcı olur.

Oyuk değil siyah leke var

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar acil yardım.dun yavru muhabbet kuşu aldım.yem kırıp yiyemiyoruz.kuşcu bana yumurta rendesi, pirinç unu,irmik, birde kanarya yemi ile beyaz bir yem verip hepsini karıştırarak kafesin içe dökmemi söyledi.36 saat önce başladım bu işleme.ama içime hep Şüphe Düşüyor.acaba yeterli yiyorum diye.lütfen acil cevapppppp

Arkadaşlar acil yardım.dun yavru muhabbet kuşu aldım.yem kırıp yiyemiyoruz.kuşcu bana yumurta rendesi, pirinç unu,irmik, birde kanarya yemi ile beyaz bir yem verip hepsini karıştırarak kafesin içe dökmemi söyledi.36 saat önce başladım bu işleme.ama içime hep Şüphe Düşüyor.acaba yeterli yiyorum diye.lütfen acil cevapppppp

Kardeş dediği mamayı yap. 36 saatte birşey olmadıysa Allah ın izniyle yiyordur. Ama yem kırmaya alışması gerek. Dal darı al koy önüne. Aspur al kanarya yemi. Onu kolay kırar. Korkma sakin ol. Dediklerimi.al.inşallah öğrenir kırmayı. Haa bi de nerden aldın kuşu ? Yem.kırmayı bilmeyen hayvanı kim satar ? Tecrübe olsun sana yem kırmayı bilmeyen kuşu alma kardeşim.

Son düzenleme:
Geri