petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumun gagasinda sorun varmı? ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk KILIÇ tarafından 8 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar 1 hafta önce aldığımdada gagası böyleydi bi sorun varmı kusma sorun yok yem yemeğinde felangagasi yenilenir mi???[​IMG][​IMG] UYURKEN ÇEKTIM RESMINI:)

#1 Faruk KILIÇ, 8 Mart 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Mart 2015
  2. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim maalesef ne olduğu anlaşılmıyor fotoğrafta. Daha 2-3 aylık anca yavrularda siyahlık olabilir ama o da tez geçer. Yakından gören sensin oyuk gibi mi yoksa siyah leke mi ? Daha detaylı bilgi verirsen ustalarımız yardımcı olur.

3. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Oyuk değil siyah leke var

#3 Faruk KILIÇ, 8 Mart 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Mart 2015
  4. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Bır şey yok gıbı

5. Ergün Deniz

Arkadaşlar acil yardım.dun yavru muhabbet kuşu aldım.yem kırıp yiyemiyoruz.kuşcu bana yumurta rendesi, pirinç unu,irmik, birde kanarya yemi ile beyaz bir yem verip hepsini karıştırarak kafesin içe dökmemi söyledi.36 saat önce başladım bu işleme.ama içime hep Şüphe Düşüyor.acaba yeterli yiyorum diye.lütfen acil cevapppppp

6. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş dediği mamayı yap. 36 saatte birşey olmadıysa Allah ın izniyle yiyordur. Ama yem kırmaya alışması gerek. Dal darı al koy önüne. Aspur al kanarya yemi. Onu kolay kırar. Korkma sakin ol. Dediklerimi.al.inşallah öğrenir kırmayı. Haa bi de nerden aldın kuşu ? Yem.kırmayı bilmeyen hayvanı kim satar ? Tecrübe olsun sana yem kırmayı bilmeyen kuşu alma kardeşim.

#6 Mehmet KOÇTÜRK, 9 Mart 2015
    Son düzenleme: 9 Mart 2015

Sayfayı Paylaş