petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun garip halleri için yardıma ihtiyacım var. Videolu.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve daygrameon tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    2 gündür şıllıkta çok acayip bi enerji patlaması var. 6 aylık dişi. Acaba kızıştı mı yoksa başka bir derdi mi var anlayamadım. Kızışması için biraz erken diye düşünüyorum. Kafesin kapısını açıp dışarı çıkarınca pek sorun yok. Ama gardolabın üstünde bi bavul var onun tepesine gidiyor hemen. Yer edindi orayı. Artık elimde de pek durmuyor tek tercihi gardolabın üstündeki bavulun tepesi. Kafesteki hallerini videoya çektim.

video 1 : Video0058 - YouTube

video 2 : Video0059 - YouTube

2. videoda daha bi çıldırmış :)

#1 daygrameon, 23 Haziran 2014
    Son düzenleme: 23 Haziran 2014
  2. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    Şahsi fikrim tüm amacı sadece uçmak ve kafes dışında olmak.

3. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Kızışdıysa ceresinin rengi değişiyor fotoğraf koyarsanız ceresinin tecrübeli üyeler söylerler kızışıp kızışmadığını. 2. videoda kafesinde ayna var onun yüzünden sizle pek ilgilenmiyor olabilir.

4. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    Kafesinde ayna ilk günden beri vardı. Zaten aynada pek durmuyor böyle kemiriyor kumluğunu aynasını falan. Çözemedim henüz derdini.

5. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşumda aynı böyle kafesin içindeyken. Tek istediği dışarı çıkmak. Benimki gün içerisinde sadece birkaç saat kafesin içinde duruyor geri kalanında hep dışarıda.
    Bavul konusuna gelicek olursak, yine benim kuş dan örnek veriyim. Benimki de birkaç gün önceye kadar hep kapının üstüne gider di. Her dışarı çıktığında kolumu benim önüme doğru uzatıp parmaklarımı şıklattım ve bir yandan da adını söyledim. Şimdi ne zaman bu hareketi yapsam hemen koluma geliyor :)

6. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0

Teşekkür ederim hocam. Bunu deneyeceğim.

Sayfayı Paylaş