petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun gözü kızarık bi bakar mısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Engin Avcı tarafından 1 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Engin Avcı

Bugün banyo yaptırdım ve gözünün kızarıklıgını fark ettim banyodan olacağını sanmıyorum...

Mavişimide 1 hafta önce kaybettim .... Bunuda kaybetmek istemiyorum..

2. Eren Temiz

Yıkarken sabun, şampuan gibi bir şey kullandınız mı ?

3. Mehmet Alim CANDEMİR

Kuş göz çevresini kaşıyor mu???

4. Eren Temiz

Evet gözü kaşınıyorsa gözünü kaşıyıp iltihaplandırmış olabilir.

5. Engin Avcı

Gozunu hic ama hic kaşımıyor ve sadece ama sadece
    su ile yıkıyorum. Suyi gozune degdrmedim degse bile brsey olmaz.yani.normal..su

6. Eren Temiz

Gözünü kapatabiliyor mu ? Fotoğraf çok net değil enfeksyon da kapmış olabilir. Göz çevresi mantar da çıkmış olabilir. Siz en iyisi veterinere götürün.

7. Engin Avcı

Gozunu nrmal kapatabiliyor 2 3 güne ge,cmesini umuyorum,, kuş yeni yeni alisiyor suan ymk yior

8. Necati YILMAZ

suyuna felan vitamin katıyormusunuz?

9. Engin Avcı

Hayir katmiyorum. Ymnde var vitamin kusun eşi öldü 1 hafta oluyor ona çok uzldu. Anlamadım bgn yoktu birdn bire olmuş bgn

10. Necati YILMAZ

anladım çok geçmiş olsun iyi bir ortamda tut kuşu. sigara içilen odada kalmamasını tavsiye ederim.

11. Engin Avcı

Evde sigara hic icmiyorz ama cay iciyorz ins duzelir

12. Mehmet ŞEKER

burunda akma var mı?

13. Engin Avcı

Burunda akma yok gözü sadece kızarık onun dışında bi hastalıgı yok şimdilik

#13 Engin Avcı, 2 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Haziran 2013
  14. sebnemrah

sebnemrah Guest

ballı yemden ve alçıdan yapılma gaga taşlarından uzak durun ballı yem yerine kendiniz ona kraker yapın. her keze yazdığım gibi avisol a-d-e-c ve avisol-b yi aynı musluğa gün aşırı koyun 2 günde bir yeniyep 2 sini aynı anda koyun direnci azalmasın

Sayfayı Paylaş