Karadeniz Pet

Kuşumun gözü kızarık

TALHA CEKİN

Yeni Üye
Herkese Merhaba Mubişimin dün farkettim. bir gözünde hafiften kızarıklık var bunun sebebi ne olabilir. uyurken ilk o gözü kısıyor. diğeri açık kalıyor.
biraz endişelendim. sorunu ne olabilir. kuşumu alalı 2 hafta olacak nerdeyse henüz daha alışamadı. ne yem yedirebiliyorum elimde nede elime gelyior. akşamları sadece sevebiliyorum. bende aç bırakma kararı aldım dünden beri yem vermiyorum acaba doğru mu yapıyorum alıştırmak için

açlıkla neyi terbiye edeceksiniz hayvana yazık zor olanla ugraşıyorsunuz, gözünün kızarmasına gelnce muhtemelen bir yere sürtmüştür acillik bir durumu yoktur sanıyoru

bencede yani aç bırakmak çözüm olmamalı yazık zamana bırakın zamanla size alışacaktır tabiki ilginizle sevginizle aç bırakarak değil.

haklısınız galiba. ben terbiye için yapmadım zatn. dal darısı yemiordu onun tadına baksın diye düşündüm sabahta aç olduğu için yedi zatn. yoksa 5 gündür dal darısı yedirememiştim.

Kuşunuzun fotoğraflarını çekip konuya eklerseniz daha net cevaplar alacaksınızdır Talha Bey.

Hocam kuşumun bir kaç resmini gönderiyorum. kızarıklı hali de var normal halide var. bide severken çekmiştim. mubiş geceleri görmüyor mu onu anlamadım akşamları sevdiriyor kendini ama sabahları yanına yaklaşılmıyor çok haraketli oluyor.
yanlız hocam ben resim yükleyemiyorum. yazı yazdığım yerin üzerinde resim yükle butonu vardı onu kaldırmışlar sanırım. biri yardımcı olursa sevinirim.

mb6ws.jpg

mb6x6.jpg

mb6xl.jpg

mb6xy.jpg

Geri