petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun gözü kızarık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve TALHA CEKİN tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    Herkese Merhaba Mubişimin dün farkettim. bir gözünde hafiften kızarıklık var bunun sebebi ne olabilir. uyurken ilk o gözü kısıyor. diğeri açık kalıyor.
    biraz endişelendim. sorunu ne olabilir. kuşumu alalı 2 hafta olacak nerdeyse henüz daha alışamadı. ne yem yedirebiliyorum elimde nede elime gelyior. akşamları sadece sevebiliyorum. bende aç bırakma kararı aldım dünden beri yem vermiyorum acaba doğru mu yapıyorum alıştırmak için

2. Yücel YETİMOĞLU

açlıkla neyi terbiye edeceksiniz hayvana yazık zor olanla ugraşıyorsunuz, gözünün kızarmasına gelnce muhtemelen bir yere sürtmüştür acillik bir durumu yoktur sanıyoru

3. Işıl KEGEÇ

bencede yani aç bırakmak çözüm olmamalı yazık zamana bırakın zamanla size alışacaktır tabiki ilginizle sevginizle aç bırakarak değil.

4. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    haklısınız galiba. ben terbiye için yapmadım zatn. dal darısı yemiordu onun tadına baksın diye düşündüm sabahta aç olduğu için yedi zatn. yoksa 5 gündür dal darısı yedirememiştim.

5. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Kuşunuzun fotoğraflarını çekip konuya eklerseniz daha net cevaplar alacaksınızdır Talha Bey.

6. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    Hocam kuşumun bir kaç resmini gönderiyorum. kızarıklı hali de var normal halide var. bide severken çekmiştim. mubiş geceleri görmüyor mu onu anlamadım akşamları sevdiriyor kendini ama sabahları yanına yaklaşılmıyor çok haraketli oluyor.
    yanlız hocam ben resim yükleyemiyorum. yazı yazdığım yerin üzerinde resim yükle butonu vardı onu kaldırmışlar sanırım. biri yardımcı olursa sevinirim.

7. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş