Karadeniz Pet

Kuşumun GUATR Olduğunu Düşünüyorum

Einsatz

Meraklı Üye
Merhaba kuşum 19 günlük,boyun bölgesinde, büyüyen bir şişlik var ve ayrıca dışkısındaki beyazlık fazla geliyor. Bu durum guatr mı? Ne yapmamız gerekiyor?

d78Z4D.jpg

5GLmpz.jpg

Ayn6Zv.jpg

0GlNbZ.jpg

4G1qYA.jpg

JOqkdJ.jpg

Son düzenleme:
Şişlik neresinde ben farkedemedim. Kuşa ne veriyorsunuz ? Dışkısı siyah bu normal değil. Boynunun belirgin olması zayıflıktan. Kuş yediklerinden yeterince faydalanamıyor gibi.

Şişlik neresinde ben farkedemedim. Kuşa ne veriyorsunuz ? Dışkısı siyah bu normal değil. Boynunun belirgin olması zayıflıktan. Kuş yediklerinden yeterince faydalanamıyor gibi.
Normal bebe maması veriyorduk hocam, A21 bulamadık bizde şuan Nekton Baby Bird Yavru Kuş Elle Besleme veriyoruz.

Ilk gün mamanın ölçüsüne bakarak hazırladık ama koyu oluyordu. Sonra normal bebek maması kıvamında hazırlamaya başladık, acaba o koyu vermek sorun yaratmış olabilir mi ?

Son düzenleme:
Katı da sıvı da vermeyin. Bu yaştaki kuşa lapadan biraz daha akışkan kıvamda verin. Genel durumu nasıl ? Hareketli mi mamaya istekli mi ?

Katı da sıvı da vermeyin. Bu yaştaki kuşa lapadan biraz daha akışkan kıvamda verin. Genel durumu nasıl ? Hareketli mi mamaya istekli mi ?
Genel durumu Maşallah diyeyim öncelikle Oldukça hareketli hocam :) Mamaya az burun kıvırıyor ama sonuç olarak yiyor mamayı :) Son dışkı resmini de paylasıyorum

YOqaYA.jpg

Geri