Karadeniz Pet

kuşumun güvenini tamamen kaybettim

• Konbuyu başlatan meryem dülek
  • Başlangıç tarihi
M

meryem dülek

Guest
kuşumu alalı 8 ay falan oldu, ilk bir ay çok iyiydik elime falan geliyodu sonra büyük bü hata yaptım ve onu elimle tuttum daha sonra elimize karşı saldırgan bir tavır aldı direkt ısırmaya başladı şimdiyse kafesin içindeyken elimi görürse hemen bu tarafa koşuyor ve kafasını sallıyıp tehdit ediyor, napmalıyım satıyım mı? ama çok seviyorum onu :confused::confused::confused::confused::confused:
2014-08-20%2022.08.14.jpg

kuşumu alalı 8 ay falan oldu, ilk bir ay çok iyiydik elime falan geliyodu sonra büyük bü hata yaptım ve onu elimle tuttum daha sonra elimize karşı saldırgan bir tavır aldı direkt ısırmaya başladı şimdiyse kafesin içindeyken elimi görürse hemen bu tarafa koşuyor ve kafasını sallıyıp tehdit ediyor, napmalıyım satıyım mı? ama çok seviyorum onu :confused::confused::confused::confused::confused:
2014-08-20%2022.08.14.jpg

Aynı hatayı bende yapmıştım.Ama o kadar saldırgan olmamıştı.Parmağıma geliyordu.Tekrar güven kazanma meselesi çok zor.Üstelik büyümüşken.Yavruyken alıştırman için geçen süreden daha fazla zaman harcaman gerek.

Sat gitsin kardo o kuştan sana yar olmaz artık. 2-3 aylık erkek yavru bir muhabbet al . takas edebilirsin.

Geri