petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun güvenini tamamen kaybettim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve meryem dülek tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. meryem dülek

kuşumu alalı 8 ay falan oldu, ilk bir ay çok iyiydik elime falan geliyodu sonra büyük bü hata yaptım ve onu elimle tuttum daha sonra elimize karşı saldırgan bir tavır aldı direkt ısırmaya başladı şimdiyse kafesin içindeyken elimi görürse hemen bu tarafa koşuyor ve kafasını sallıyıp tehdit ediyor, napmalıyım satıyım mı? ama çok seviyorum onu :confused::confused::confused::confused::confused:[​IMG]

2. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı hatayı bende yapmıştım.Ama o kadar saldırgan olmamıştı.Parmağıma geliyordu.Tekrar güven kazanma meselesi çok zor.Üstelik büyümüşken.Yavruyken alıştırman için geçen süreden daha fazla zaman harcaman gerek.

3. Necati ÜNAL

Sat gitsin kardo o kuştan sana yar olmaz artık. 2-3 aylık erkek yavru bir muhabbet al . takas edebilirsin.

4. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
  5. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    loli gibi düşünüyorsan baştan kuş almayacaktın

Sayfayı Paylaş