Karadeniz Pet

kuşumun güvenini tamamen kaybettim

• Konbuyu başlatan meryem dülek
  • Başlangıç tarihi
M

meryem dülek

Guest
kuşumu alalı 8 ay falan oldu, ilk bir ay çok iyiydik elime falan geliyodu sonra büyük bü hata yaptım ve onu elimle tuttum daha sonra elimize karşı saldırgan bir tavır aldı direkt ısırmaya başladı şimdiyse kafesin içindeyken elimi görürse hemen bu tarafa koşuyor ve kafasını sallıyıp tehdit ediyor, napmalıyım satıyım mı? ama çok seviyorum onu :confused::confused::confused::confused::confused:

elinizle elma havuç verin salın gösterin azcık siz ısırın o gelir böylece alıştırmaya calışın

Bırakın elinizi issirsin hani büyüklerimiz bir olayda ağlayan suçlu der ya sizde korkmayın suçlu değilsiniz genelde ele almak kuşla ilgili bir problem varsa ona bakmak için yapılır kusunuz kesinlikle daha farklı birşey olmadıysa ancak elini issirtayim derken de mubisiniz issirinca elinizi kaçırmayın boylece onun bu tehditinin sizi etkilemedini gosterirsiniz emin olun başka birşey yoksa tekrr ayni sammimiyetiniz olacaktir

eline yem alıp onun la konuşarak kısık bir sesle onu rahatsız etmeden ilgilenerek tekrar güvenini kazanabilirsin. Zor olmayacaktır.

Geri