Karadeniz Pet

Kuşumun hastalıgı nedir yardım

• Konbuyu başlatan Kadir SOLA
  • Başlangıç tarihi
K

Kadir SOLA

Guest
KZD3oa.jpg
[/url][/IMG]:confused::( YENIYIMDE BURDA FOTOGRAF EKLEMEDE YARDIMCI OLURSANIZ DAHA IYI OLCAK ÖNCELIKLE Sa iyi GÜNLER bundan 1ay once karlı soguk bir kıs gunuydu heves tuttu muhabbet hevesi 2kus aldım dısı ve erkek kafesıyle herseyıyle 80tl aldım erkek kuslar cok ıyıdı erkek bozuldu otmez oldu ama disi ole degıl erkek kabaruyodu hep hıc bısı yemedi fotolarını faceye attım kuruma dedıler sogukalmus dedilet vs vs, oyle ılaclar dedılerkı varya ben ıcsem beynim kaldırmaz abiler ablalar bu candırya seven besleyen bılır lutfen tedavusını kesın bılen allah rızası ıcın yardım eysın RESMİ YUKLEDIM HASTAMI DEGILMI BAKABILRIISNIZ

Moderatör tarafında düzenlendi:
:confused::( YENIYIMDE BURDA FOTOGRAF EKLEMEDE YARDIMCI OLURSANIZ DAHA IYI OLCAK ÖNCELIKLE Sa iyi GÜNLER bundan 1ay once karlı soguk bir kıs gunuydu heves tuttu muhabbet hevesi 2kus aldım dısı ve erkek kafesıyle herseyıyle 80tl aldım erkek kuslar cok ıyıdı erkek bozuldu otmez oldu ama disi ole degıl erkek kabaruyodu hep hıc bısı yemedi fotolarını faceye attım kuruma dedıler sogukalmus dedilet vs vs, oyle ılaclar dedılerkı varya ben ıcsem beynim kaldırmaz abiler ablalar bu candırya seven besleyen bılır lutfen tedavusını kesın bılen allah rızası ıcın yardım eysın

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim burada resimleri yüklüyorsun.

daha sonra burayı inceleyerek yapabilirsin.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

KZD3oa.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

tamam yaptım

Bu kuş soğukta kalmış.

Abicim bugünlerde iyi kuş benım şikayetım ıste ötmuyor fazla dişi ondan fazla otuyor yem yemesı duzeldı bugunlerde ve cok kavga edıyolar dişi kuşumla erkek kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:08 --

burak ayaz abim bazıları kuruma hastalıgı dıyor dogrumu

Ötmemesini belirteyim; yeni bir ortama girdiği zaman çekingenlik olduğu için ötmüyordur. O düzelir size alıştıkça. Ama kubarması ile ilgili ishal olmuştur sanırım. dışkısı sulu mu ?

en başlarda cok otuyordu dışkısı normal

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:46 -->-> Daha önceki mesaj 07:43 --

KgAyoN.jpg
[/url][/IMG]
x95EG8.jpg
[/url][/IMG]
KqlREq.jpg
[/url][/IMG]
kuşlarımın son halleri

Geri