petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun hastalıgı nedir yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Kadir SOLA tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Kadir SOLA

[​IMG][/url][/IMG]:confused::( YENIYIMDE BURDA FOTOGRAF EKLEMEDE YARDIMCI OLURSANIZ DAHA IYI OLCAK ÖNCELIKLE Sa iyi GÜNLER bundan 1ay once karlı soguk bir kıs gunuydu heves tuttu muhabbet hevesi 2kus aldım dısı ve erkek kafesıyle herseyıyle 80tl aldım erkek kuslar cok ıyıdı erkek bozuldu otmez oldu ama disi ole degıl erkek kabaruyodu hep hıc bısı yemedi fotolarını faceye attım kuruma dedıler sogukalmus dedilet vs vs, oyle ılaclar dedılerkı varya ben ıcsem beynim kaldırmaz abiler ablalar bu candırya seven besleyen bılır lutfen tedavusını kesın bılen allah rızası ıcın yardım eysın RESMİ YUKLEDIM HASTAMI DEGILMI BAKABILRIISNIZ

#1 Kadir SOLA, 18 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ocak 2014
  2. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim burada resimleri yüklüyorsun.

daha sonra burayı inceleyerek yapabilirsin.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

3. Kadir SOLA

[​IMG][/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

tamam yaptım

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    şikayetiniz yem yememesi ve ötmemesimi tam anlayamadım düzgün cümle kurabilirmisiniz

5. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu kuş soğukta kalmış.

6. Kadir SOLA

Abicim bugünlerde iyi kuş benım şikayetım ıste ötmuyor fazla dişi ondan fazla otuyor yem yemesı duzeldı bugunlerde ve cok kavga edıyolar dişi kuşumla erkek kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:08 --

burak ayaz abim bazıları kuruma hastalıgı dıyor dogrumu

7. Yılmaz Ç.

Ötmemesini belirteyim; yeni bir ortama girdiği zaman çekingenlik olduğu için ötmüyordur. O düzelir size alıştıkça. Ama kubarması ile ilgili ishal olmuştur sanırım. dışkısı sulu mu ?

8. Kadir SOLA

en başlarda cok otuyordu dışkısı normal

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:46 -->-> Daha önceki mesaj 07:43 --

[​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    kuşlarımın son halleri

Sayfayı Paylaş