Karadeniz Pet

KUŞUMUN HASTALIGINI BİLEN YOK ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMMM ! Lütfen yardım edin

iso907

Yeni Üye
Kuşumun ayağı 2 aydır bu halde yemini yiyor ötüyor hareketli ama o ayagını kullanmamaya basladı . Onceleri ayagı burkulmustu tedavi ettik daha sonra baldır tarafı şişmeye basladı ama kullanıyodu ayagını . Simdilerde ise hic kullanmıyo lütfen yardım edin . Buralarda kuştan anlayan hiçbir veteriner yok . Götürdüm 150-200 lira para istediler daha kuşu gormeden sadece muayneye . Allah rızası için yardım edin . Bu şişligin sebebi ne . Terramycin sursem iner mi veya evde yapabilecegim sirkeli limonlu bi karısım ? Şişligin oldugu yerde tüyler dokuldu lütfen yardım edin İndir image jpeg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

Mobilde oldugum için bu kadar upluadlayabildim yardım edicek yokmu ? Çok çaresizim kuşumun baldır tarafı bayagı şiş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:36 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

Ya resimde yükledim hastalıgının ne oldugunu soyleseniz yeter lütfen???? Baldırı şişti vr oradaki tüyler biraz dokuldu . O ayagını sürekli dinlendiriyo . Bu şiş 2 aydır var ve kimse bilmiyo yardım edin

Çok çaresizim gorüp yazdıgın için teşekkür ederm . Hiçmi Bu şişligin sebebini bilen cıkmaz koskoca sitede ya dakka başı millet birbirine yazıyo hastalıgı bılen yokmu ??? Veterinerlerde boyle %90 ı paragoz olmus . Kuşu gormeden sadece orasını burasını elliycek bakıcak yalandan 150 tl istiyor ...

kuşunuz ayağını dinlendirmiyor. başka türlü tutma imkanı yok. ayağını indiremiyor gibi görünüyor. muhtemelen o bölgede bir tümör oluşumu mevcut. alttan ve o bölgeden detaylı fotoğraflar yükleyiniz. yükleme için de photobucket ya da hizliresim sistemlerinden birini kullanmanızı öneririm. mevcut site ip kısıtlaması yapıyor.

kullandığınız tabir gerçekten çok kaba ve zan altında bırakıcı. Bugün pazar, insanlar evde oturmuyorlar. Cinsiyet ayrımı yapmadan site yıllardır üyelerin soru ve sorunlarına yardımcı olan üyelerle dolu. Dahası soruyu soran arkadaşımız fotoğrafı güvenli olmayan bir şekilde paylaşmış. Muhtemel virüs durumu nedeniyle üyeler tıklamak istememekte özgür. İnsanları zan altında bırakıcı konuşmalardan uzak durmanızı öneririm. kul hakkına giriyorsunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu yorumdan dolayi sizi gercekten kiniyorum! Ben bir soru sorupta 15 sayfa cevap aldigim hic olmadi! Siz yardimci olan ve yardim isteyen insanlari zan altina birakiyorsunuz.

Insanlarin konusmalari dusuncelerinin aynasidir!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:06 --

Gecmis olsun kusunuza... Ben pek anlamam ama, resim falan goremedim ben

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşunuz ayağını dinlendirmiyor. başka türlü tutma imkanı yok. ayağını indiremiyor gibi görünüyor. muhtemelen o bölgede bir tümör oluşumu mevcut. alttan ve o bölgeden detaylı fotoğraflar yükleyiniz. yükleme için de photobucket ya da hizliresim sistemlerinden birini kullanmanızı öneririm. mevcut site ip kısıtlaması yapıyor.

kullandığınız tabir gerçekten çok kaba ve zan altında bırakıcı. Bugün pazar, insanlar evde oturmuyorlar. Cinsiyet ayrımı yapmadan site yıllardır üyelerin soru ve sorunlarına yardımcı olan üyelerle dolu. Dahası soruyu soran arkadaşımız fotoğrafı güvenli olmayan bir şekilde paylaşmış. Muhtemel virüs durumu nedeniyle üyeler tıklamak istememekte özgür. İnsanları zan altında bırakıcı konuşmalardan uzak durmanızı öneririm. kul hakkına giriyorsunuz.
Kardesim ben sözlerimin arkasındayım bunlar uzun zaman gozlemlerim sonucu yapılan bir mesajdı kimseyle polemige girmek yada olayı farklı konuma çekmek değil niyetim ALLAH herkesin icindekini bilir saygılarımla. ..

konuyu başka yerlere çekmek yerine arkadaşın sorunu üzerine odaklanmak daha iyi olur sanırım ben acemiyim burdaki paylaşımları yorumları okuyup birşeyler anlamaya öğrenmeye çalışıyorum ustalara direkt mesaj atarak da sorunuzu sorabilirsiniz benim direkt mesajıma cevap vermeyen olmadı şimdiye kadar.Geçmiş olsun çaresiz kalmak kadar zor bir durum yok iyi bilirim...

Konu hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa yararlı olur,gereksiz yere konunun farklı konuma çekilmesinin kimseye faydası olmayacaktır.

Büyük ihtimal tümör diye tahmin ettik bizde ancak buradaki veterinerlerin hiçbiri kuşlardan anlamıyor . Kendi imkanlarımla yapabilecegm bi krem tarzı bişey veya alabilecegim ilaç varmı ? Kuştan anlayan iyi bir veteriner bulduk aradık anlattık durumu acil diye ancak kuşu gormeden 150-200 lira para istedi :( evde yapabilecegim bi karışım varmı sürekli ayagını dinlendiriyor kuşum ve şiş olan bolgedeki tüylerin bazıları döküldü . 2 aydır ne yazıkki durumu boyle ama cok sukur mutlu ve yeminide yiyor bilen varsa yazabilirmi cok caresizim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

Geçmiş olsun dilekleriniz ve vericek krem-ilaç tavsıyeleriniz için simdiden teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:31 --

Mobilde oldugum için ancak bu kadar yukleyebildim . Yine de teşekkür ederim fotoğrafa bakıp düsünceni yazdıgın için

Geri