petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun hiç keyfi yok :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve nazmi_sak tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. nazmi_sak

nazmi_sak Guest

öncelikle merhaba
    direk konuya girmek gerekirse 3 aydır şehirdışındaydım geldiğimde kuşumun hiç keyfi olmadığını gördüm sürekli tüneğinde oturuyor.yerinde duramaya kuş seslendiğimde oralı bile olmuyor.galiba bide dışkısını yiyor sanki öyle gördüm.birazda isal olmuş gibi eski haline gelmesi için napmalıyım biraz yardımcı olursanız sevirinirim.

2. Hürkan YILMAZ

üşütmüş olabilir

3. nazmi_sak

nazmi_sak Guest

kardeşim üşütmesi imkansız ev cehennem gibi

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ilk önce şu kafesi bi temizlemekle başla. sonra işin yoksa bütün gün kuşla kal konuş ilgilen suyuna vitamin varsa üstünde yazar 10 damla damlat ballı kraker falan ver iki güne kendini toparlar emin ol .

5. Hürkan YILMAZ

hava akımında kallmıştır üşütme illaha soğuk değil rüzgar çarpmıştr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:12 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

10 damla naptn bea :D 3-4 damlatsn yeter :D

6. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    vitaminin üzerinde öyle yazıyo bende 2 damla damlatıyorum ama halsiz olunca ver 10 damla fişek gibi oluyo :D

7. Hürkan YILMAZ

Ahahah harbi denemek lazım :D

8. nazmi_sak

nazmi_sak Guest

10 damla bastım bide isal olduğu için patates haşlayıp verdim köpek gibi yiyor.ya benim pederde 2 tane saka getirmiş piskolojik olarak kendini dışlanmış hissedebilir :D

Sayfayı Paylaş