Karadeniz Pet

Kuşumun ırkı nedir ?

ANIL KOCATEPE

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle hayırlı günler, kandiliniz mübarek olsun.

Benim sorum yaklaşık 5-6 ay önce fotoda görülen kuşumu aldım ancak ırkı hakkında bi bilgim yok malesef fotolardan da anlayamadım sizlere danışmak istedim. Ayrıca kuşumda bilezik bulunmakta ve bu bilezik işini de çözemedim bileziğinde yazanlarıda buraya aktarıcam umarım yardımcı olursunuz.

TKF 34P 309 098 15

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:29 --

Yardım edecek birileri yok mu ?

Ben pek anlamıyorum ama muhtemelen çekoslavak

Çek yerli kırması Erkek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:49 --

1 yaşında o bilezik kuşunuzun Kimligi demek. üretici ve yaşı cinsi yazıyor. Hayırlı olsun

TKF TTürkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonu,34 P dernek numarası,309 dernek üye numarası,098 doksan sekizinci kuş,15'de üretim tarihi.

Son düzenleme:
kırık cins

Anladığım kadarıyla kuşum kırma bi çek kuşu, ilgilenenlere çok teşekkür ederim. Birkaç sorum daha olacaktı.

Yazın yanına eş almayı düşünüyorum kendinden daha yapılı bir dişiyle çiftleşebilir mi ?
Biir diğer sorumda hangi renk bir kuşla çiftleşirse yavruların rengi daha güzel olabilir ?

Bu hobi hakkında fazla bilgim yok yanlış bişeyler sorduysam affola :)

Geri