Karadeniz Pet

Kuşumun Irkı Ve Cinsi.Mümkünse Kaç Aylık Olduğu.

• Konbuyu başlatan Levet SAYAR
  • Başlangıç tarihi
L

Levet SAYAR

Guest
Merhaba,
1 hafta önce cekoşlavak dişi ve 3-4 aylık olarak aldığım kuşumun resimleri aşağıdadır.Lutfen tecrubelerinizi esirgemeyiniz.

Şimdiden teşekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:07 --

Konu güncel....
Yokmu arkadaslar yardımcı olabilicek birileri.

Disi oldugu dogru yasida oyle ama bana yerli gibi geldi

Teşekkur ederim ilginiz için.Başka bir sorum daha olacak.kafesiinin buyuk olması iyimidir kotumudur.
Ben herşeyin en iyisini almak adına buyuk bir kafes aldım baya.Bildiginiz papağan kafesi aldım.Bunun ne gibi aventajları ve dezavantajları olabilir.Siz tecrtubeli kardeşlerimden abilerimden ablalarımdan öğrenmek istedim.

Bence hicbir zarari olmaz tek besliceksen icine oyuncaklar koyabilirsin buyuk olmasi daha iyi guzel bi agactan parcali dal kesip koyabilirsin benim kafesimde var resim ekledim daha once tek kus yasiyordu bu kafeste cokta mutlu oluyorlar :)

Bence hicbir zarari olmaz tek besliceksen icine oyuncaklar koyabilirsin buyuk olmasi daha iyi guzel bi agactan parcali dal kesip koyabilirsin benim kafesimde var resim ekledim daha once tek kus yasiyordu bu kafeste cokta mutlu oluyorlar :)

Evet bunu deneyeceyim.oyuncak koymayı bana alıstıktan snra yapmak istiyorum yoksa sahibine ilgisi azalıyormus forumdan okuduklarım bu yonde.1 hafta oldu halan alıstıramadım.dün ne guzel kendini sevdiriyordu bugun hiç dokundurmuyor bile.elimi kafese soktugum anda saga sola kacıp ucusmaya baslıyor.Nişanlımdan geldim onun kusu 2.gun ele geldi.cok tatlı bi kuş alısmıs artık omza geliyo elden ele atlıyo.işim geregi cok fazla ilgilenemiyorum.galiba benim kuşum hiç gelmeyecek :(

Geri