petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun Irkı Ve Cinsi.Mümkünse Kaç Aylık Olduğu.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Levet SAYAR tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Levet SAYAR

Merhaba,
    1 hafta önce cekoşlavak dişi ve 3-4 aylık olarak aldığım kuşumun resimleri aşağıdadır.Lutfen tecrubelerinizi esirgemeyiniz.

Şimdiden teşekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:07 --

Konu güncel....
    Yokmu arkadaslar yardımcı olabilicek birileri.

2. Yusuf ŞANLI

Disi oldugu dogru yasida oyle ama bana yerli gibi geldi

3. Levet SAYAR

Teşekkur ederim ilginiz için.Başka bir sorum daha olacak.kafesiinin buyuk olması iyimidir kotumudur.
    Ben herşeyin en iyisini almak adına buyuk bir kafes aldım baya.Bildiginiz papağan kafesi aldım.Bunun ne gibi aventajları ve dezavantajları olabilir.Siz tecrtubeli kardeşlerimden abilerimden ablalarımdan öğrenmek istedim.

4. Yusuf ŞANLI

Bence hicbir zarari olmaz tek besliceksen icine oyuncaklar koyabilirsin buyuk olmasi daha iyi guzel bi agactan parcali dal kesip koyabilirsin benim kafesimde var resim ekledim daha once tek kus yasiyordu bu kafeste cokta mutlu oluyorlar :)

5. Levet SAYAR

Evet bunu deneyeceyim.oyuncak koymayı bana alıstıktan snra yapmak istiyorum yoksa sahibine ilgisi azalıyormus forumdan okuduklarım bu yonde.1 hafta oldu halan alıstıramadım.dün ne guzel kendini sevdiriyordu bugun hiç dokundurmuyor bile.elimi kafese soktugum anda saga sola kacıp ucusmaya baslıyor.Nişanlımdan geldim onun kusu 2.gun ele geldi.cok tatlı bi kuş alısmıs artık omza geliyo elden ele atlıyo.işim geregi cok fazla ilgilenemiyorum.galiba benim kuşum hiç gelmeyecek :(

Sayfayı Paylaş