petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun İshali Geçmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Burkay kuru tarafından 5 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Burkay kuru
    Gizli

Kuşum yaklaşık bir hafta önce halsizleşmeye ve ishal olmaya başladı. Ben de Avidiare ilacından ve Maxisol vitamininden vermeye başladım ama kuşum iyileşmedi aksine daha da kötüleşti. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz

2. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Bu kuş kurumuş içi geçmiş antibiyotik vermeniz gerek veya veteriner é gösterin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Burkay kuru
    Gizli

Hangi antibiyotikten kullanmalıyım ve dozajı ne kadar olmalı biliyor musunuz acaba? Ve kurumuş derken tam olarak neyi kastediyorsunuz

4. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Kardeş sen çok beklemişssin arkadaşın dediği gibi antibiyotik Şart benim 3.kuş da ishaldi evde toparlayamadım,Aspur falan verdin mi?hem antibiyotik hem vitamin takviyesi Lazım

5. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Baktril

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Geçmiş olsun.. Baycox 5 gün boyunca üst üste hergün suyunu tazelemeniz şartıyla ayrıca kuş şuan yem yemiyordur sanırım.. onun içinde elle besleme takviyesi yapmanız lazım.. mamanın içinede 1 prinç tanesi veya mısır tanesi büyüklüğünde Prebiyotik Girmeniz lazım.. elle besleme maması ise ORLUX HANDMIX verebiirsin...

Sayfayı Paylaş