petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun kafasında tüy yok

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbet123 tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbet123

Benim kuşumun kafasında tüy yok dha yavru dedilr ama gerçekten küçük tüneğe falan çıkamıyor yerden yiyor yemleri bir hastalığı varmıdır acaba ?

2. ismail kaan

Net bi fotoğraf koyarsan yardımcı oluruz ama sen ihsalmi diye bak ihsalse yeşillik verme ve suyuna türk kahvesi koy cay kasığının ucuyla

3. muhabbet123

yeşillik vermedim daha hiç tüy çıkartıyor dediler birazdan video çekmiştim onu atayım beklerseniz

4. ismail kaan

Ekli değilim sende arkadaş olarak göremiyorum zaten mobildeyim ama eklicem seni istersen

5. murat beynam

arkadaşım videodan göründüğü kadarıyla annesi yolmuş tüylerini çıkar ama biraz geç çıkar

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yuvada biraz fazla kalmıs sanırım. dolayısı ile anne kus biraz kıskanmıs ama tüy cıkar yine

7. muhabbet123

yuvadamı kaldı bilmem ama bugünle beraber 3 gündür bizle birkaç gündürde petshoptaydı annesinin yapyığını sanmıyorum ciddi bir problem yoksa sosurn da yok

8. H. Mehmet YILDIZ

Foto yükle bakalım bi..

Sayfayı Paylaş