petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun kafasındakiler nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve blackfalcon tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. blackfalcon

Kuşunum kafasındaki siyahımsı acayip uçları sivrimsi bişeyler buldum. Kuş daha yavru acaba tüy çıkma gibi bi olayımı var. Tüy değilsede nedir? Bilgisi olan arkadaşlar yardımları için teşekkürler

2. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Tüy kapsülleri kardeşim sıkıntı yok

3. blackfalcon

Yani bu yavru oradaki tüyleri çıkaramamış demektir. Bunlar patlarmı patlarsa ne zaman sürede patlar bu kapsüller.

#3 blackfalcon, 4 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Şubat 2014
  4. Vto

Vto Guest

patlar maksimum 3 4 güne düzelir.

5. blackfalcon

anladım kardeşim teşekkürler verdiğin bilgiler için iki gündür bizde 3-4 gün öncede yuvadan yeni düşmüş ele falan gelmeye elden yem yemeye falan başladı ama kafeste tünekte öle sessiz sakin öle duruyor şu an alışma aşamasıdır diye fazla üstüne gitmedim. Tekrar çok teşekkürler. :)

6. Vto

Vto Guest

Rica ederim.suyuna vitamin koyarsan tüy döküm vs. gibi durumları daha hızlı atlatırsın.

7. blackfalcon

Onuda bir iki güne kadar temin edeceğim ama hangisinden almam gerek çeşitleri varmı ne kadar sıklıkla kullanmalıyım bilmiyorum birde oyuncak var kafeste korkmuyor ama tepkide vermiyor :)

8. Vto

Vto Guest

Deep fix kullanıyorum ben alışır zamanla oyuncağada ama aynalı oyuncak koyma

9. blackfalcon

Anladım teşekkürler verdiğin bilgiler için canavar olucak inş benim aslanım :)

10. Doğanay YILDIZ

Doğanay YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    Bu yavruyu anne babası yada başka bir kuş didiklemiş. O yüzden ordaki tüyler açılmış. 1-2 haftaya toparlayacaktır.

11. blackfalcon

Anladım acaba bide elimde hiç kaçmıyo ole bakıyor normalde kacması lazım ama kuşlardan didiklemiş olmasına bağlı olabilir mi ?

12. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    İlaç kullanırsa düzelir.Birde yavruya

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş