Karadeniz Pet

Kuşumun kakası poposuna yapışıyor.

• Konbuyu başlatan muratünal
  • Başlangıç tarihi
M

muratünal

Guest
Arkadaslar kusum bir haftadir ishal yada ishal benzeri bisey sumuksu yapiyo kakasını ve posposuna yapişıyo ben vitamin verdim ama fayda etmesi patates fln hepsini denedim hergun diskisini kontrol ettim ama ayni iste resimleri
2e807af0fed276211bae0601c620165f.jpg

ab8ebf803fb02021d78c403f275f086f.jpg

Bağırsak iltihabı yada septisemi olmuş olabilir.

Maxisol isadur adli bir ilaç aldım sizce yararli olurmu (toksin bağlayıcı)
b93a4312235f1e1ef98cc4356f4dd808.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:36 -->-> Daha önceki mesaj 11:46 --

Cevap verecek yokmu:(

Umarim faydasi olur benim kusda ishal sizinkisi gibi degil diski etrafi sulu 1 hafta avidiare kullandim bi faydasini gormedim hala ishal kuslarim suyuna pirinc suyumu kahvemi cay mi koymadim aspur surekli veriyorum ama hic bi faydasi yok

ishalli kuşa mama ve vitamin verme daha fazla azdırır ishali

kuşumda tuhaf bir sesler çıkarıyor. bunun sebebi nedir öğrenebilir miyim

Solunum yolu hastaligi vardir aviastım kullanin önemli olçüde iyileştiriyor

Bir pamuğu ılık suya azcık batırıp popo kısmında kalan dışkıyı incitmeden temizleyin lütfen, bölgeyi yara yapabilir.

Kanarya yemi vermenizi öneririm bir arkadaş geçirmediğini söylemiş ama en sonunda kesiyor

suya nişasta karıştırıp verin nişastada etkili ishal için

Onerin ocin sagol ama ishalde değil böyle jelimsi sumuksu bir diski ve cok buyuk ve poposunda birikiyor

Bi kaç gün standart beslensin ,haricen bişey vermeyin vakalım devam edicekmi

Kuşu veterinere yada güvendiğin bir kuşçuya götürmeni öneririm. Ama kuşa bakınca tüğlerinde vs. bir sorun yok gibi görünüyor. Vitaminine dikkat et kuşun. Kaliteli yemler almaya özen göster. Bağırsaklarıyla ilgili bir sorun olabilir.

Geri