petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun kanadı koptu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve castial cas tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. castial cas

[​IMG] bugün 3. gün diye kuşu azcık odada dolaştırıyım dedim uçtu bir kez duvara çarptı ama sakinleşti elimden yem yedi falan parmağıma kondu yavaşca kafese bıraktım baktım kanadı böyle ne yapmalıyım ilk kez uçtu

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    kus daha kücüük hassastır cekın yenısı cıkar

3. castial cas

cekince canı yanar mı peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

bir hafta bekleyin dediniz ama sabredemedim ya öyle tatlı hemen alışsın seviyim istedim :)

4. Ahmet Yusuf TAŞ

Canı elbette biraz acıyacaktır tüyün ucunda hafif kan olabilir korkmayın çekersenin 1 aya kadar tamamen yenilenir o tüy

5. castial cas

ya çekmeyi denedim az önce canı yandı galiba deli gibi ısırdı beni bıraktım akşam kuşçuya götürcem sonra yabani falan olur bana kıyamıyorum zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 16:50 --

kuşun kanadı bir aya çıkarsa çıkana kadar uçsa yine bişey olur mu çıkan kanatlara zarar verirmi uçması

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    diş çeker gibi hızlıca çekin yavaş çekmeye kalkarsanız kuşa işkence etmiş olursunuz.
    Korkacak bir şey yok tek hamlede hızla çekin.

#7 trazetekutr, 11 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 11 Temmuz 2014
  8. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşun kanadi kopmuş dediğinde kanat topyekun gitti sandim. Geçmiş olsun .

9. burak eser

burak eser New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlar tüylerini belli zaman aralıklarında yenilerler, bunlara kanatlarıda dahil, sen çekmesende o kanat düşer zaten kendiliğinden canı falan da yanmaz korkma

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kanat tüyleri koptu

,
  2. kanadı kopan muhabbet kuşu

,
  3. muhabbet kuşunun kopan kanat ne zaman çıkar

,
  4. muhabbet kuşunun kanadı koparsa ne olur