Karadeniz Pet

kuşumun kanadı koptu

• Konbuyu başlatan castial cas
  • Başlangıç tarihi
C

castial cas

Guest
322aP5.jpg

Z22VQk.jpg
bugün 3. gün diye kuşu azcık odada dolaştırıyım dedim uçtu bir kez duvara çarptı ama sakinleşti elimden yem yedi falan parmağıma kondu yavaşca kafese bıraktım baktım kanadı böyle ne yapmalıyım ilk kez uçtu

cekince canı yanar mı peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

bir hafta bekleyin dediniz ama sabredemedim ya öyle tatlı hemen alışsın seviyim istedim :)

Canı elbette biraz acıyacaktır tüyün ucunda hafif kan olabilir korkmayın çekersenin 1 aya kadar tamamen yenilenir o tüy

ya çekmeyi denedim az önce canı yandı galiba deli gibi ısırdı beni bıraktım akşam kuşçuya götürcem sonra yabani falan olur bana kıyamıyorum zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 16:50 --

kuşun kanadı bir aya çıkarsa çıkana kadar uçsa yine bişey olur mu çıkan kanatlara zarar verirmi uçması

diş çeker gibi hızlıca çekin yavaş çekmeye kalkarsanız kuşa işkence etmiş olursunuz.
Korkacak bir şey yok tek hamlede hızla çekin.

Son düzenleme:
Kuşun kanadi kopmuş dediğinde kanat topyekun gitti sandim. Geçmiş olsun .

kuşlar tüylerini belli zaman aralıklarında yenilerler, bunlara kanatlarıda dahil, sen çekmesende o kanat düşer zaten kendiliğinden canı falan da yanmaz korkma

Geri