Karadeniz Pet

Kuşumun kanadı mı kırıldı?

FaRaKaN

Meraklı Üye
Arkadşlar erkek kuşum sol kanadını hafif açıp titretiyor. Kuluçka bitti için kafesi açıp biraz uçsun niyetindeydim kuş süzülemeden yere düştü. Kanadı kırıldı mı acaba?
Ne yapmam gerek?
Elimle elledim sağlam gibiydi?
Çık tedirgin oldum.
Maraşta kanatlı veterineri bilen var mı?

07omEY.jpg

4Lvba7.jpg

Arkadşlar çözüm bilen ararsa iyi olur. Çok üzgünüm şuan.
554 944 8690

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:05 --

Çıkmış da olabilir mi arkadaşlar?
Kaldırıyor böyle titretio geri indiriyor? Hep yapıyor bunu..

Son düzenleme:
Kuş kanadını hep havaya kaldırma eğiliminde.
Kaldırıp indiriyor. Esnete de biliyor be oldu acaba yahu. Canım benim.
Hafif gövdesinden yukarı doğru kaldırıyor hep. Aralıksız.

Farakan kuş tuyde bak bir tarafının hiç telegi yok ondan yapıyor olabilir veterinerlik bir durum yok bence dengesini saglayamiyor ana telekler yok

Video ekleyebilsem keşke. Normalde çok canlı bir kuş üstadım. Ele alışkın değil ama dün bir kere yere düştü kanadı incinmiştir inşallah daha beteri değildir.
Şimdi kaçmıyor bile.
Ama 30 cm lik yere bir çırpıda uçup konuyor. Bu durum bana kırık yada cıkık yok gibi kannati getirdi. Ama elime parmağımın üstüne çıkarıyorum. Kaçamafığı için acayip ısırarak yokluyor parmağımı. Galiba acı da cekiyor.

Whatsapp varsa video atabilirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:22 -->-> Daha önceki mesaj 16:18 --

Şuradan izleyebilir misiniz acaba?

https://d1wst0behutosd.cloudfront.n...5QnDgVHQrA__&Key-Pair-Id=APKAJJ6WELAPEP47UKWQ

Son düzenleme:
Farakan kuşun sol tarafında hiç Telek kalmamış bu nedenle uçamaz ve dediğin gibi kanadini da kaldirir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:28 -->-> Daha önceki mesaj 16:28 --

İzledim videoyu

geçmiş olsun

Farakan kuşun sol tarafında hiç Telek kalmamış bu nedenle uçamaz ve dediğin gibi kanadini da kaldirir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:28 -->-> Daha önceki mesaj 16:28 --

İzledim videoyu

Teşekkürler. İnşallah öyledir. Galiba dün uçmaya çalışıp düşmesi denk geldi. Normalde yapmıyordu böyle bir davranış.
Murat demir üstadıma da teşekkürler o da whatsapptan yazdı.
Tüm ilgilenen arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum. İnşallah iyileşir.

Geri