petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun kanadı mı kırılmış ne yapabilirim ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ramboq103 tarafından 6 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. ramboq103

ramboq103 Member

Beğenileri:
    2
    arkadaşlar mrb. okula giderken kuşlarımı bırakıyorum . yine dışarıya bırakmıştım eve bi kaç saat sonra döndugumde dişi kuşumun kanadının kafesin kapağına sıkıştığını gördüm ne zaman sıkıştı ne kadar öyle bekledi bilmiyorum . hemen çıkarttım şuan kafeste kanadı biraz aşşağıda duruyor . ilk çıkarttığıma göre durumu iyi gibi kaşınıyor filan su içiyor arada yemini yiyor arada da silkeleniyor . ne yapmam lazım ya da kanadı kırılmışmıdır kuşun cevap verecek yardımcı olur ve bilgilendirirseniz sevinirim. bi foto koyuyorum. sıkışan kanadı sağ kanat aşağıya inik duruyor biraz ama aşağı sarkmasın diye sağ ayağını dha dik tutuyor heralde kuş bilmiyorum. ama sıkışan kanat sağ kanat Eewew - Hızlı Resim

2. brunomars

brunomars Member

Beğenileri:
    2
    Korkmana gerek yok eğer görünürde kan vb. yoksa zedelenmiştir oda inşallah yakın zamanda iyileşir, aynı durum benimde kuşuma olmuştu ama hemen çıkarmıştım bir sorun olmadı.

3. sakız ve gloria

Beğenileri:
    6
    Kusun ceresinden bayaa kızgın oldugunu goruyorym esi varmi

4. ramboq103

ramboq103 Member

Beğenileri:
    2
    evet eşi var şuan 4 tanede yumurtası var kuluçkada :) yumurtlamaya devam edecek gibi gözüküyor bakalım. umarım hepsi boş çıkmaz yumurtaların . bi kaç başarısız çiftleşmeye şahit oldum o yüzden yumrutaların dolu çıkacağından şüpheliyim :)

Mustafa KIRLI bunu beğendi.
  5. Mustafa KIRLI

Beğenileri:
    4
    Ah o başarısız çiftleşmeler... İki kuluckadir yavru alamadım.

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Birkaç gün gözlemleyin.Mama vermeyi aksatmayın.Kafeste tehlike oluşturabilecek şeyleri çıkarın.Allahın izniyle düzelir.

Sayfayı Paylaş