petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun kanadı titriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar daha once bir konu açmışdım bunla ilgili netice alamadım fakat kuşumun kanadı titriyor bakıyorum titriyor aradabi ama baya titriyor üşüycegini sanmıyorum dişi olanda bir sorun yok bitek bunda yem yemelerindede sıkıntı yok neden olabilirsizce titremesi

2. emrecelik3673

hasta olabilir bence veterinere götürmelisin, onun vereceği vitamin katkılarıyla inşallah kuşun iyileşecektir.

3. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    peki teşekkürler dier arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Diğer konudaki cevaplar tatmin etmedi heralde seni , ki bu konuyu açıyorsun . Çok merak etme kolay kolay cevap yazan olmaz bu dakkadan sonra sana .:)

5. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    ben arkadaşların yardımcı olacaklarını düşünüyorum yorumun için yinede teşekkür.

6. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş video ekle ama korkuyor olabilir

Sayfayı Paylaş