petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun kanadıyla ilgili

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve marati2 tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. marati2

marati2 Guest

kuşum her uçtuğunda bi yere konduktan sonra sol kanadı açık kalıyor 2 dk sonra toparlanıyor yine uçuyor sonra yine açık kalıyo 2 dk sonra yeniden toparlanıyor bunun sebebini bilen biri var mıdır ? acı çekse cikler mi ?

2. Celalettin TOPAL

uçabıldığıne göre sorun yoktur kuş daha yavru ılerıye doğru toparlayacağını düşünüyorum

3. marati2

marati2 Guest

bi sorun olsa uçamaz mı ?

4. Celalettin TOPAL

ewet bı sorun olsa uçamaz benım kuşumunda kanadı bu şekldı şimdi düzeldi bı sorun yok

5. marati2

marati2 Guest

çok teşekkür ederim içimi ferahlattınız korktum bende acaba kolunu falan mı kırdım diye 2 yada 3 aylık ilk saldığımda çarpıyodu duvarlara falan arada hala çarpıyo kolunu kırdı falan sandım

6. Celalettin TOPAL

kolunu kırsa zaten uçamaz ama saldığınızda odadakı camın perdesını çekınız kuş oradan çıkacağını zannedıp sert bır şekilde çarpıp kör veya felç olabılır teşekkurler

7. marati2

marati2 Guest

perde her zaman çekili arada perdenin altından girip camdan dışarsını izliyo :)

Sayfayı Paylaş