petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun kanat problemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aysetursak tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Aysetursak

Kuşum geçenlerde uçmada problem yaşıyordu geçti şimdi olay yeniden tekrar etti. Acaba tüy dökümünde mi? Kanadında bi problem olabilir mî?[​IMG]

2. H. Mehmet YILDIZ

Tüy dökümünde değil.

3. Aysetursak

Peki problemi ne olabilir?

4. Oğuz GÜZELLİ

vitamin veriyormusun?Ve hangi vitamini kullanıyorsun?çeşme suyu verme dinlenmiş su ver..vitamin önemli..bir de dışkısında ishal varmı ? yeşil renktemi ? dışkısında yem varmı??

5. Aysetursak

Hayır ishali yok evde bizim içtiğimiz satın sudan koyuyorum vitamin kullanıyorum adını bilmiyorum ama bakıp yazarım

6. Oğuz GÜZELLİ

bence vitamin eksikliği vardır..Ya da sıcak havalar dengesizlik yaşayabilir hayvan ama ishal veya ayak tutuklugu olmadıgı surece herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum..incilmişte olabilir..gözlemle birkaç gün kanatları düşerse veya hiç açılmazsa yazrsın yine..

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tüy dökümü ile ilgili gibi durmuyor. Fakat yerli yersiz bir müdahalede bulunmak da kusunuza zarar verebilir. bir veterinere gösterseniz iyi olur.

8. Aysetursak

Çok teşekkür ederim arkadaşlar :)

Sayfayı Paylaş