petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun kanatları kanıyor!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mustafa muslu tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. mustafa muslu

mustafa muslu New Member

Beğenileri:
    0
  2. Tunç ÇAĞATAY

Yeni alınan kuşu odaya salarsan sağa sola çarpar kanar tabi, tedaviye devam edin

3. mustafa muslu

mustafa muslu New Member

Beğenileri:
    0
    Ön yargılı yorumunuz için teşekkür ederim tolga bey. Kuş ucamıyor anca zıplıyor kuşu salmadan önce elime aldım sonra saldım elimdeki kanı fark edince ne olduğunu anlamak için bakınca kanatlrının kanadığını fark ettim. Öyle carpma falan yok yani...
    Kanadının kanıyan yerlerin de intizam şekilde kesilmiş gibi duruyor zaten resimlerdede göstermeye çalıştığım gibi.

4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşu almadan önce bir sorun yaşamış olabilir kafeste kendini bir yerlere vurmuş olabilir

5. mustafa muslu

mustafa muslu New Member

Beğenileri:
    0
    Peki önerileriniz neler ne yapmalıyım. Kendiliğinden gecermi yoksa kanaryalardaki gibi kanadı sarmalımıyım. Geri vermeyi düşünmüyorum zaten.Daha önce böyle bişey başına gelen varmı?

6. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    benim başıma geldi bir kaç kez daha böyle kanaya bilir ama sonra alışıyor uçmaya vitamin verebilirsin mama yap ver kendine gelsin kuş sorun olmaz birdaha kendiliğiinden düzelir kanatları

7. mustafa muslu

mustafa muslu New Member

Beğenileri:
    0
    Saolasın. İnş. dedğiniz gibi olur ve en kısa zamanda düzelir. Ben bukadar sık karşılaşılan bir sorun olduğunu bilmiyordum bunun.

8. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben kuşumu aldıgımda kuş küçük bir kafeste duruyordu salmaya attıgım zaman kanamıştı sonra alıştı bu da ona benzer bir durum kan durduysa sorun yok

9. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Benim 2. kuşum da benzer bir sorun yaşamıştık. Kendisi kaşıyarak kanatıyordu kanat altlarını, stres nedeniyle yapıyordu. Çözemeyince deiştirdik fakat en acemi zamanlarımdı. Eğer kendisi yapıyorsa ilgiyle çözebilirsiniz.

10. mustafa muslu

mustafa muslu New Member

Beğenileri:
    0
    Kendisinin yapıp yapmadığını daha bilniyorum ama alıştı gibi. Erkek olan konuşuyo üzerimden hiç saçımla oynamyı omuzuma konmayı çok seviyor bu yeni kuş onu benden soğuturmu aceba?

11. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    soğutur senin yüzüne bakmaz eş olurlar sa :D

12. mustafa muslu

mustafa muslu New Member

Beğenileri:
    0
    Hadiye dişiyide bana alıştırmazmı :D

13. Tunç ÇAĞATAY

Sen yaptığın pansumana devam et havalar soğuk bu aralar sıcak tut birazda yeter.

Sayfayı Paylaş