Karadeniz Pet

Kusumun kanatlari uzuyor mu sizce?

Kivim benim

Meraklı Üye
Uzarmi yada? Sanki farketti gibi de birde kuyrugunda bikac tuy curumus gibi kurumus kanli sanki siyah siyah gorunuyo biraz bakarmisiniz nedendir? Ayrica aldigimdan beri 5 gun oldu sadece 1 tuy doktu o da boyle siyahliydi?
nMd9Vl.jpg

Uzarmi yada? Sanki farketti gibi de birde kuyrugunda bikac tuy curumus gibi kurumus kanli sanki siyah siyah gorunuyo biraz bakarmisiniz nedendir? Ayrica aldigimdan beri 5 gun oldu sadece 1 tuy doktu o da boyle siyahliydi?
nMd9Vl.jpg

Yok Hocam Sıkıntı Olmaz Normaldir...

Tüy un dipleri kanlı derisi yara gibi
yada
tüyleri cansız olusmamis gibi ise
bu bi hastalık ve maalesef levent beyin dediği gibi
sürekli bu şekilde dökülür çıkar çıkar dökülür
tam net bir şey söyleyemem fakat
tüy hastalıkları için en iyi ilaç Depomin
ben çok faydasını gördüm
bana tavsiye eden arkadaş okuyorsa onada selam olsun

Son düzenleme:
yada
ben çok faydasını gördüm

Hani akan bi kan yada kirmizi renkte degil o tuyun ortasindaki beyaz damar siyah siyah sizce nasil yapicam? Depamin nerden bulabilirim

Hani akan bi kan yada kirmizi renkte degil o tuyun ortasindaki beyaz damar siyah siyah sizce nasil yapicam? Depamin nerden bulabilirim
nerde oturuyosunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:00 --

yada
ben çok faydasını gördüm
aleyküm selam :)

İzmirde.
Abim sen ne dusunuyosun neyi var sence
abicim görmem lazım kuşu aşagı yukarı tamınde bulunabılmek ıcın.kusun bebekmiş zaten büyük ıhtımalle düzelir gibi gerekli bakımı uygularsan.resimde görünen sağ tarafındaki uzun ucus tuyu cıkmış ama zayıf duruyo tekrar dökülecek gibi ama bayağı uzamış yani buyuk oranda düzelir eğer gerekli kürleri ve takvıyeleri uygularsan diye düşünüyorum.
bu kür içinde sana dahada önce basettıgım üzere magnezyum sülfat biotinde bulunuyor.
bu kür için gerekenlerın hepsini almaya kalkarsan bayagı malıyetli olur.
yada yakınsan karsıyakaya gel elimde bulunanlardan azar azar vereyım.neler yapman gerektiğini anlatayım bunun dışında elimden daha fazla birşey gelmez

abicim görmem lazım kuşu aşagı yukarı tamınde bulunabılmek ıcın.kusun bebekmiş zaten büyük ıhtımalle düzelir gibi gerekli bakımı uygularsan.resimde görünen sağ tarafındaki uzun ucus tuyu cıkmış ama zayıf duruyo tekrar dökülecek gibi ama bayağı uzamış yani buyuk oranda düzelir eğer gerekli kürleri ve takvıyeleri uygularsan diye düşünüyorum.
bu kür içinde sana dahada önce basettıgım üzere magnezyum sülfat biotinde bulunuyor.
yada yakınsan karsıyakaya gel elimde bulunanlardan azar azar vereyım.neler yapman gerektiğini anlatayım bunun dışında elimden daha fazla birşey gelmez
Bana baya uzak abim sagol peki depomin alsam veya aklimda seranin minerali var ya da nekton-bio diye bisi de etkiliymis boyle kolay bulabilecegim bisiler varmi nerden alabilirim bunlari soyleyebilirmisin hani bildigin kadariyla maliyet onemli degil ya

konuyu açan dostum berkay erdinc arkadaşımız profesyonel üretici dediğini uygularsan sorun cıkmayacaktır bn anlamadığım için bişey diyemeyeceğim ama veterine vereceğin parayla karşıyakaya gidebilirsin . e

konuyu açan dostum berkay erdinc arkadaşımız profesyonel üretici dediğini uygularsan sorun cıkmayacaktır bn anlamadığım için bişey diyemeyeceğim ama veterine vereceğin parayla karşıyakaya gidebilirsin . e

Altimda arabam olsa atlar giderim de ne zamanim ne durumum yok bu ara:Dartik burdan ne derse yapicam

Altimda arabam olsa atlar giderim de ne zamanim ne durumum yok bu ara:Dartik burdan ne derse yapicam
ozaman ılk önce biotin bulacaksın biotın b7 vıtamınıdır.kusun mama yıyorsa eger magnezyum sulfat.berovit b12 mineral yalama taşı (çeşitli mineraller bulunuyor içinde) depomin yıne kusun mama yıyorsa eger mama ıcerısıne hindistan cevizi karıstıp kusa serıs et.daha gerekli bır kac sey daha bulunuyor fakat bunların bile buyuk cogunlugunu bulamayacagın için onları yazmama gerek yok.bulabildiklerini bul elindekilere göre kullanma sekıllerını yazayım
geçmiş olsun

Son düzenleme:
ozaman ılk önce biotin bulacaksın biotın b7 vıtamınıdır.kusun mama yıyorsa eger magnezyum sulfat.berovit b12 mineral yalama taşı (çeşitli mineraller bulunuyor içinde) depomin yıne kusun mama yıyorsa eger mama ıcerısıne hidistan cevizi karıstıp kusa serıs et.daa gerekli bır kac sey daa bulunuyor fakat bunların buyuk cogunlugunu bulamayacagın için onları yazmama gerek yok.bulabildiklerini bul elindekilere kullanma sekıllerını yazayım
geçmiş olsun

Cok tesekkurler abim bulmaya calisicam biotin eczaneden falan mi yoksa bende avisol-b var o olurmu bide depomin alip suyuna katicam degilmi mama yemiyo hic ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

Bu depomin ve berovit b12 eczanelerde midir? Ve ikisi yetermi mineral tasi var ama kafesinde ayri biyotin nasil alicam anlamadim bide cok soru sordum ama kusura bakma:(

Cok tesekkurler abim bulmaya calisicam biotin eczaneden falan mi yoksa bende avisol-b var o olurmu bide depomin alip suyuna katicam degilmi mama yemiyo hic ya
rica ederim
eczanedende bulabilirsin genel olarak b vitamini komplekslerınde b7 bulunmaz.b vitamını kompleksı deıl sadece b7 yanı bıotın aradıgını özllıkle belırt.mamayı hergun yap kafese koy belırlı bır zamana kadar yaptıgın mamalar cope gıdecek ama en sonunda tadına bakacaktır.mamaya alışkın olmayan kuşlar ancak yılmamakla mamaya alışır.diğer turlu hintistan cevizi ve dıger mıneralleri kusa yedıremezsın.mamanın ıcıne karısıtıp bu sekılde yemesını saglamalısın.bu sekılde bırakırsan buyuk ıtımal ömrü buyunca ucamayacak

rica ederim
eczanedende bulabilirsin genel olarak b vitamini komplekslerınde b7 bulunmaz.b vitamını kompleksı deıl sadece b7 yanı bıotın aradıgını özllıkle belırt.mamayı hergun yap kafese koy belırlı bır zamana kadar yaptıgın mamalar cope gıdecek ama en sonunda tadına bakacaktır.mamaya alışkın olmayan kuşlar ancak yılmamakla mamaya alışır.diğer turlu hintistan cevizi ve dıger mıneralleri kusa yedıremezsın.mamanın ıcıne karısıtıp bu sekılde yemesını saglamalısın.bu sekılde bırakırsan buyuk ıtımal ömrü buyunca ucamayacak

Hic birakirmiyim ben o zaman hergun yumurta hindistan cevizi havucla bi mama hazirlarim eczaneden biotin icin bayerin gabiyotan'ini onermisler , depomin ve dedigin beroviti alayim? Tesekkurler yalniz miktarlarihakkinda yine yarin sana danissam olurmu abim..

Geri