Karadeniz Pet

Kuşumun kanatları ve Kuyrugu yok

w4rez

Yeni Üye
Merhabalar Sahiplendirme ile aldıgim gözlüm gibi bakmak istediğim bir kuşum var 2 aylık ama beslenmedenmıdır bilemem ama kanatları ve kuyrugu yok uçamıyorda bakım olarak kuruğuve kanatları cıkması için ne yapabilirim teşekkür ederim

resım yuklersenız yardımcı olalım

Bu şekilde Kuşun durumu

1YZJOD.jpg

LpRb51.jpg

rgNOzM.jpg

mama takviyesi ve vitamin ver.
Çıkacaktır tüyler.
Kırık tüyü varsa eğer( karanlıkta )çekebilirsin.
Zamanla uzar.

Bir öneriniz varmı ufuk bey mama ve vitamın olarak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 15:46 --

Pek anlamam birde kuşumun cinsi hakkında bilgiye sahip değilim cinsi nedir. jumbo ırkları varmış galiba yoksa yerli bir ırk mıdır.

Son düzenleme:
Kuş daha yavru olduğu için kuyruğu ve kanatları çıkar bence. Ayrıca ballı kraker önerilmiyor kimyasal madde kullanıldığı için bir daha almayın kuşunuza zarar verir. Versele Laga yem alın.. Kafesiniz Hagen Vision geniş güzel bir kafes. İnşallah kuşunuzun kanatları düzelir de uçar kafesinde. :)

Sanki yetişkin gibi duruyor

Kuş daha yavru olduğu için kuyruğu ve kanatları çıkar bence. Ayrıca ballı kraker önerilmiyor kimyasal madde kullanıldığı için bir daha almayın kuşunuza zarar verir. Versele Laga yem alın.. Kafesiniz Hagen Vision geniş güzel bir kafes. İnşallah kuşunuzun kanatları düzelir de uçar kafesinde. :)

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için kaldırdım ballı krakeri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:40 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

Sanki yetişkin gibi duruyor

kuşun tam olarak yaşını veya kaç aylık oldugunu nasıl anlıyabilirim sayın mantarcı

Kafa çizgileri cereye kadar olacak cere yavru erkekse pembe olur gözleri siyah olur yetişminlerde iris etrafında halka vardır bir kać resim yüklersen önden daha net görünür

Iki aylik bir kusun kanat ve kuyruk tuyleri tam uzamis olmasi lazim sizin kusunuzda bir sorun var fransiz tuy dokumu olabilir

Kafa çizgileri cereye kadar olacak cere yavru erkekse pembe olur gözleri siyah olur yetişminlerde iris etrafında halka vardır bir kać resim yüklersen önden daha net görünür

Yeni Fotoğraflar Sayın ; Mantarcı

Iki aylik bir kusun kanat ve kuyruk tuyleri tam uzamis olmasi lazim sizin kusunuzda bir sorun var fransiz tuy dokumu olabilir

Tüy dokumunun sebebını bılmıyorum ama vitamın takviyesi yapacağım

ORzQzP.jpg

zmpdp9.jpg

Gv4L4V.jpg

Hep böyleyse fransız hastalığına benziyor.

yüzde 99 ömrünü bu şekilde geçirecek çünkü fransız tüy dökümü dedikleri şey tüyleri çıksada tekrar hemen bu hale gelecek .çok gördüğüm için bu kadar kesin söyledim.

yüzde 99 ömrünü bu şekilde geçirecek çünkü fransız tüy dökümü dedikleri şey tüyleri çıksada tekrar hemen bu hale gelecek .çok gördüğüm için bu kadar kesin söyledim.

Sayın ünsal Çözümü yokmu ?

yok maalesef bu zamanda araştırılıp hala bulunamaması ilginç ama belki de değil çünkü bazı hastalıkların kesin çözümü ve sebebi belli değil sedef gibi. vitamin mama parazit ilacı vs.. birçok deneme yaptım hiçbirşey değişmedi. eşleşirse yavrulara da geçiyor. al bir ilgiinçlik daha sağlam ana ve babadan da böyle yavru çıkabiliyor.

Geri