petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumun Kanatlari

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OguzDww tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Kusum arada sirada kanatlarini boyle aciyor sizce neden aciyo olabilir.

Simdiden yorumlarini icin Tskurler :)

#1 OguzDww, 10 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 10 Temmuz 2014
  2. hakanurbas

sıcaktan dolayı açıyodur benimkiler genellikle bu sıcaklarda hep böyleler uçtuklarında

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    terlemiş yanıyor ondan :D

4. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Ev sizi bunaltiyorsa açıp kuşu hiç uçurmayin çok ateşlenebilir. Yavrucak Yanmis ayaciklarida sicaciktir agzinida acip kapiyordur sicaklayinca.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Banyoluk takıp serinletin yavrucakları, yıkanmıyorsa sprey ile su sıkabilrisiniz. Hatta suyun içine birkaç damla elma sirkesi parazit önleyici koruyucu iyi gider.

Yıkandıktan sonra cereyanda kalmasın sakın.

6. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Benim keretayı dün üstümde durmaya alıştırayım diye alıştırma yaptırdım biraz, gerçi hiç bi şekilde omuzuma koyamadım daha yaklaştırırken omuzuma uçup gidiyor, kafeside saklamıştım giremesin diye baya yoruldu inat etti genede gelmedi omuzuma başıma filan baktım kartal gibi açıo kanatları daha fazla üstüne gitmeden koydum kafesine çıkardım balkona serinledi kendine geldi :)

7. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Banyolugunu takdigimda girmiyorda o sprey yontemini deniycem yalniz birde denizlide oturuyom ben havalar baya sicak 40 dereceye bile cikiyor bazen kusta sizin dedigniz gibi bunaliyordur kesin disari koycak oluyom disarsi icerdende sicak oluyo bir tavsiyeniz varmi ? :confused:

Sayfayı Paylaş