petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumun karni kaniyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve pustik tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. pustik

pustik Member

Beğenileri:
    0
    Gecen gun karninin tam ortasinda kurumus ufacik kan lekesi fark ettim, diger kusla birbirlerini incitmis olabileceklerini dusunerek pek fazla onemsemedim. Simdi ayni bolgenin tekrar kanamis oldugunu gordum, bunun sebebi ne olabilir? Diger kusun yapabilecegine hic ihtimal vermiyorum cunku o tur bir kus degil, tartisacaklari zaman hemen uzaklasan cok efendi bir kus. Acaba yara iyilesme surecindeyken kuruyan kabugunu kaldirmaya calisti da ondan mi boyle oldu?

Kagit havlu ile kurutup uzerine bepanthen merhem surdum simdilik; onerebileceginiz yapmam gereken baska bir sey var mi? Ustune de yuvarlak kucuk yara bantlarindan yapistirsam mi diye dusunuyorum oynamamasi ve mikrop kapmamasi icin?

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    batikon varsa yada bulabılırsenız kullanana bılırsınız

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Murat ağabeyin dediğine uyun ayrıca tele falan mı takıyor acaba karnini

Sayfayı Paylaş