Karadeniz Pet

Kuşumun kızıştığını nasıl anlayabilirim?

• Konbuyu başlatan Hakan GÖLGE
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan GÖLGE

Guest
Kuşuma Eş alıcağım ama kızışıp kızışmadığını bilemiyorum bunu nasıl anlıyabilirim ?:confused::confused:

cere renklerinden anlaşılır..erkekse geneldeçok koyu mavi dişi ise kahverengi olur..foto ekleyin net cvp lar verelim..

cere renklerinden anlaşılır..erkekse geneldeçok koyu mavi dişi ise kahverengi olur..foto ekleyin net cvp lar verelim..

resim ekledim bi bakarmısın
m3vvl.jpg

m3vtm.jpg

Tek yapman gereken kizqin bi disi bulman ve yuvalik takman gerek gerisini onlara bitak es tutarsa. Tamamdir

gayet kızgın ve genç kuş..Beğendiği bir dişiyle eşe atabilirsiniz..

götürün bi pet e damzlık disilern arasna koyun biraz dursun hangi dişyle daha iyi anlaşrsa onu aln derim dişinz en az 9 10 aylık olmalı

birde götürmeden kendim bi tane dişi alsam sorun olurmu

muhabbet kuşları eş seçtikleri içın begenmeyebilyorlar alablrsnz ama eş tutarlarmı nasip

yavrunun sap sarı olması için hangi renk dişi almamı önerirsiniz

sapsarı olabilir .d o kolay belli olmaz kanını nerdn bileceksnz lutino almalı en yakını

ırklarından pek anlamıyorum ama benim aldığım yerde sadece yerli var :D

bu kuş üstüme hiç konmuyor ne omzuma kondu ne kafama :D yani artık bana alışmaz dimi bu yaşı büyümüş :S

bazen bakyorsunuz 2 yerli mavi çimtten albino beyaz yavru olablyor kuşun ecdadının renklerini kanını ,dna sını bilemedgmz için genelde hoşunuza gden renkte ebeveyn seçmeli yavrular nasl olur allah bilir...

Geri