Karadeniz Pet

kusumun kuyrugu kirik :((

şerife çamlı

Yeni Üye
Bir ay önce kadar uç yasında bir muhabbet kuşu almıştım bir hafta önce de kuyruğu kırılmış. Ne yapacağını bilemiyorum. Kuyruğu acır diye de korkuyorum. Bir şey de olduğunu hatırlamıyorum zaten şimdi herkesten korkuyorum sadece bana geliyor yeni tüyler çıkıyor epey döküldükten sonra ama o kuyruğu dökülür mu bilemiyorum

kuşunuzun hareketlerinde, uçmasında, neşesinde bi sıkıntı yoksa problem yok bence. siz kuyruguna bişey yapmayın. zamanı gelince o döker yeni tüy çıkarır ordan merak etmeyin.

Benim kuş da böyle olmuştu sorun olmaz

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neşesi falan gayet yerinde ama ucamiyor ama böyle olmadan öncede ucamiyirdu. Korkuyor ucmaktan dışarı çıkınca hemen elime geliyor tutuyor hep az ucabiliyor. Uzun kuyruğu bir de dikemez diye korkuyorum bende

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:50 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

kuşunuzun hareketlerinde, uçmasında, neşesinde bi sıkıntı yoksa problem yok bence. siz kuyruguna bişey yapmayın. zamanı gelince o döker yeni tüy çıkarır ordan merak etmeyin.

Benim kuş da böyle olmuştu sorun olmaz

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dökülüyor mu yoksa kendi mi geçiyor ne kadar surede geçti ben üzülüyorum onu öyle girunce

Neşesi falan gayet yerinde ama ucamiyor ama böyle olmadan öncede ucamiyirdu. Korkuyor ucmaktan dışarı çıkınca hemen elime geliyor tutuyor hep az ucabiliyor. Uzun kuyruğu bir de dikemez diye korkuyorum bende

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:50 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

Dökülüyor mu yoksa kendi mi geçiyor ne kadar surede geçti ben üzülüyorum onu öyle girunce
Tam hatırlamıyorum ama fazla uzun sürmemişti tabii sizinki de aynı sorunu yaşıyorsa uzun sürmez diye düşünüyorum... Endişelenecek bir durum yok gibi

Geri