petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusumun kuyrugu kirik :((

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve şerife çamlı tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. şerife çamlı

şerife çamlı New Member

Beğenileri:
    0
    Bir ay önce kadar uç yasında bir muhabbet kuşu almıştım bir hafta önce de kuyruğu kırılmış. Ne yapacağını bilemiyorum. Kuyruğu acır diye de korkuyorum. Bir şey de olduğunu hatırlamıyorum zaten şimdi herkesten korkuyorum sadece bana geliyor yeni tüyler çıkıyor epey döküldükten sonra ama o kuyruğu dökülür mu bilemiyorum

2. kusku

kusku New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun

3. şerife çamlı

şerife çamlı New Member

Beğenileri:
    0
  4. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuzun hareketlerinde, uçmasında, neşesinde bi sıkıntı yoksa problem yok bence. siz kuyruguna bişey yapmayın. zamanı gelince o döker yeni tüy çıkarır ordan merak etmeyin.

5. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Benim kuş da böyle olmuştu sorun olmaz

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. şerife çamlı

şerife çamlı New Member

Beğenileri:
    0
    Neşesi falan gayet yerinde ama ucamiyor ama böyle olmadan öncede ucamiyirdu. Korkuyor ucmaktan dışarı çıkınca hemen elime geliyor tutuyor hep az ucabiliyor. Uzun kuyruğu bir de dikemez diye korkuyorum bende

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:50 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

Dökülüyor mu yoksa kendi mi geçiyor ne kadar surede geçti ben üzülüyorum onu öyle girunce

7. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Tam hatırlamıyorum ama fazla uzun sürmemişti tabii sizinki de aynı sorunu yaşıyorsa uzun sürmez diye düşünüyorum... Endişelenecek bir durum yok gibi

8. şerife çamlı

şerife çamlı New Member

Beğenileri:
    0
    Öyle olur inşallah sogalun yorumlarını için

Sayfayı Paylaş