petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun kuyruğu koptu (acil)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan Yahya ÖZMEN tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar yanlisikla kuşumun kuyruğuna basılmış kuyruğunu1 kkısmı koptu ne yapmaliyim yeniden çıkar mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:56 -->-> Daha önceki mesaj 08:35 --

...........

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yeniden çıkar merak etme. 2 gün önce bende aktarım yaparken yanlışlıkla kuyruğunu sağlam kopardım. Yaklaşık 1 aya çıkar. Eminim çok korkmuştur ama. Geçmiş olsun.

3. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Yine elimize gelio ama stres yapmaz değil mi ve çıkması için ek birsey yapmali miyim

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    İlk gün biraz stres yapar. Senin kuş onu atlatmış eline geliyorsa. Sen vitamin, mama, kalamar kemiği vermeye devam et. Ek besinler yardımcı olacaktır ama erken çıkmasını sağlamaz.

5. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    B vitamini mi kullanmaliyim ve mama olarak [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] in manasını kullanabilir miyim

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Tabii ki kullanabilirsin.

7. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Vitamini de b olsun değil mi b tuye iyi geliyor diye duymuştum hangi marka kullanayim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:52 -->-> Daha önceki mesaj 09:55 --

..........

8. remzi copur

remzi copur New Member

Beğenileri:
    0
    dişi çıldırdı

arkadaşlar bende 2 tane yaru kuş aldım eş tuttu dedim birbirilerini kaşıyorlar yem kusuyorlar zaman geçtikten sonra ikisi de dişi çıktı hatta birisinin ceresi aşırı kahverengi oldu bende diğerini götürüp 1 yasını doldurmuş erkek aldım şuan birbirlerine yem kusuyorlar kaşınıyorlar ama dişi çok hareketli sürekli erkekğin üzerine çıkıyor ayak atıyor yuvaya sokup arkasından gidip yuvada sıkıstırıyor erkek kaçıyor sonra ara ara erkek kafa sallamaya baslıyor dişinin yanına gidiyor bu seferde dişi pas vermiyor bunlar ne zaman çiftleşir bilgisi olan var mı ben anlamadım

9. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Sera Vitamin Plus Vitamin var.
    Vitacraft Vİtafit multivitamin var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:02 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

Dostum bir konu aç orada paylaş bence. Çünkü böyle yaparsan buradaki konuda dağılmaz.

10. remzi copur

remzi copur New Member

Beğenileri:
    0
    siteye yeni geldim tam çözemedim ki kardeşim bi yardıncı olsan

11. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Kardes konu açsan daha fazla yardım olir sabır et kızıştırıcı yem var ver mama yap

12. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Sitede anasayfaya git. Hangi konuda açacaksan forum konularına gir. Yeni konu aç var. Tıkla ve aç :)

Sayfayı Paylaş