petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun kuyruğu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ZavaZinGo tarafından 27 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Ben bile daha yeni farkettim kuşumu ilk aldığımda resim çekmişdim onlara bakarken ilk aldığımda uzun bir kuyruğu varmış o düşmüş sanırım şu anda eve geleli 2 hafta oldu ve kuyruğu yeni yeni çıkıyor sanırım buda ilk günkü fotosu.[​IMG]Bu arada kuşum ingilize kaçıyor biraz tüneğinde dik durmalar göğüsünün çıkması :D

2. Tunç ÇAĞATAY

Kırma bir kuş, iyi beslendiğinden dik durur ondan. Çek bir atası varmış belli.

3. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Kırma bir kuş derken ? çek ile ingiliz gibimi ? çünki hem ingilize hemde çeke benziyor huy ve hareket olarak.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:52 -->-> Daha önceki mesaj 02:37 --

Güncel arkadşlar sizce tam olarak nedir ? çek'mi ingilizmi ben pek anlayamadımda.

4. Tunç ÇAĞATAY

Küçük daha biraz büyüsün birde tünekte resmi var mı ?

Sayfayı Paylaş