Karadeniz Pet

Kuşumun nesi var ? Resimli Acill

U

uA1905

Guest
Arkadaşalr kuşum yaklaşık oldarak 5-6 gündür böyle gözleri bugün olmuş hastalığı nedir tedavisi var mıdır ?

çok korkuyorum ölcek diye ne yapmam lazım veterinere götüremem ilacı var mıdır bunun nerde satılır lütfen bir şey söyleyin

Kuş canı derdinde ve kızışmayı düşünmez sanırım. Geçmiş olsun. Umarım tez zamanda sağlığına kavuşur.

bu kuş ciddi hasta İç kanama (Büyük olasılıkla sindirimle ilgili) bence veterinere götür. Çokta yaşlanmış bu kuş 3 4 yaşında var galiba

kızışmaya başlamış sanki

Ama bu aralar çok kötü yani yem yemiyor kafasını arkaya alarak uyuyor ve arada bir kuruğunu sağ sol yapıyor ve kafesin tabanında duruyor tünekde çok durmuyor hastaysa tedavisi nedir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:08 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

bu kuş ciddi hasta İç kanama (Büyük olasılıkla sindirimle ilgili) bence veterinere götür. Çokta yaşlanmış bu kuş 3 4 yaşında var galiba

Ah bir veterinere götürebilsem götüremiyorum ilacı var mıdır bunun

Ama bu aralar çok kötü yani yem yemiyor kafasını arkaya alarak uyuyor ve arada bir kuruğunu sağ sol yapıyor ve kafesin tabanında duruyor tünekde çok durmuyor hastaysa tedavisi nedir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:08 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

Ah bir veterinere götürebilsem götüremiyorum ilacı var mıdır bunun

ya sorun farklı da olabilir tek yapabilceginiz şey suyuna vitamin koymanız

ya sorun farklı da olabilir tek yapabilceginiz şey suyuna vitamin koymanız

Suyuna günlük 7-8 damla Deep Mineral Koyuyorum birde nefes alırken boğazını kaldırıyor silkelenirken ses çkııyor burnundan baloncuk çıktı affedersiniz ama sümük gibi yani balon çıktı burnundan ve şuan kafesin tabanında kafasını arkaya atmış uyukluyor

Suyuna günlük 7-8 damla Deep Mineral Koyuyorum birde nefes alırken boğazını kaldırıyor silkelenirken ses çkııyor burnundan baloncuk çıktı affedersiniz ama sümük gibi yani balon çıktı burnundan ve şuan kafesin tabanında kafasını arkaya atmış uyukluyor

veterinere gitmezse fazla yaşamaz o yapabilceginiz bişey yok

Geri