Karadeniz Pet

Kuşumun nesi var?

Mustafa KRBCK

Meraklı Üye
Selamınaleyküm arkadaşlar. Son 2 3 gündür kuşumda bir hareketsizlik halsizlik olduğunu gözlemledim. Sabahları hiçbir şeyi yok dışarı çıkmak için çabalıyor ama dışarı çıkınca hareket etmiyor konduğu yerde öyle duruyor. Ötme felanda yok ama yeme içmesinde hiçbir sorun yok acaba yanına eş mi istiyor? Nesi olabilir? fotoğraflar aşağıda birde sürekli kalorifer peteğinin üzerinde uyukluyor tüylerini kabartıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. :(

İyi Günler;

Kuşunuzun sorununu fotoğraftan anlamak zor, ama hasta olabilir, multivitamin takviyesi yapın, mamalarını düzenli olarak verin, imzamda mama tarifi bulunmaktadır,

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

İyi Günler;

Kuşunuzun sorununu fotoğraftan anlamak zor, ama hasta olabilir, multivitamin takviyesi yapın, mamalarını düzenli olarak verin, imzamda mama tarifi bulunmaktadır,

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

Dediğim gibi hareketsiz ve halsiz duruyor. Hastalık belirtisi olabilir mi? Vitamin takviyesini yapıyorum zaten 2 3 güne bir.

Vitamin takviyesini 2 günde bir yapabilirsiniz, hasta olabilir eğer sürekli böyle ise keyfi yok gibi duruyor, mamasınıda düzenli olarak her gün verebilirsiniz...

Son düzenleme:
Konu Güncel ++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:28 -->-> Daha önceki mesaj 03:48 --

++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:59 -->-> Daha önceki mesaj 04:28 --

+++++++++++++

Hasta kardeşim benimde böyle kuşum vardı kaloriferde durup uyuyordu benim kinin sonu iyi olmadı ins seninki duzelir

Kardesim kalorifer üstünde durdurma ordaki hava akımından etkilenebilir vitamin takviyesi ıshal varsa Aspur (kanarya yemi) ve sıcak ortamda tut hava akımı olmasin

Kardesim kalorifer üstünde durdurma ordaki hava akımından etkilenebilir vitamin takviyesi ıshal varsa Aspur (kanarya yemi) ve sıcak ortamda tut hava akımı olmasin
Kardeşim birde kuşun kafesi kalorifere çok yakın uzaklaştırıyı mı tavana asmayı düşünüyorum

Turkcell Maxi Plus 5 cihazımdan gönderildi

Sıcaklık fazla değilse, rahatsız edecek kadar değilse gerek yok, kalabilir...

Yok o kadar sıcak olmuyor ama akşam kafesin üstünü battaniye ile örtüyorum bi sakıncası olmaz demi?

yakınında ise battaniye ile örtmenize gerek yok, gerekli sıcaklığı sağlıyordur zaten kalorifer

Son düzenleme:
Teşekkür ederim :) inş en kısa zamanda düzelir

Rica ederim, bakımını yeterince yaparsanız düzelir Allah'ın izniyle :)

Kusum üşüttü cok fazla uyuyor tuyleri kabarik ve ayaklari mosmor acaba ayaklarinin mor olmasi neye isarettir

Kusum üşüttü cok fazla uyuyor tuyleri kabarik ve ayaklari mosmor acaba ayaklarinin mor olmasi neye isarettir

Lütfen yeni konu açarak konunuzu ayrıntılı bir şekilde anlatınız, yeni konunuza resim ekleyiniz, bu sayede size daha iyi yardımcı olabiliriz...

Son düzenleme:
Bir ara benim kuşda öyleydi patates haşlayıp ver düzelecek isllh .....

Dışkısı falan nasıl,cereyana maruz kaldı mı?kuşunuz