Karadeniz Pet

Kuşumun nesi var?

nur_92

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar 2 yavru aldığım kuşum tekrar kuluçkada 5 yumurtası vardı çıkmadı diye kırıp attı 1 tanesi öttü yuvaya koydum onuda attı erken cikti heralde yasayamadı Kuşçu'm yuva bitlenmiş Dedi attım yeni yuva taktım 1 hafta yuvalı kalsın Dedi şuan cok stresli ayrıca diskisi yeşildi ona patates verdim limonlu su verdim simdi beyazlaştı kuyruğunu sürekli aşağı yukarı hareket ettirip gaga konuşma gibi takirdatiyor esinden besleniyor gaga tası cok kemiriyor arada kendi yıyor bit ilacı falan yaptım birleşmesine ama bu kuyruk hareketi ve tedirginliği ne olacak

Resmi

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    38.4 KB · Görüntüleme: 14
Kusunuz cok strese girmiş. Hasta gibi gözükmüyor. Kabarma ve sürekli uyku hali var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yuvaya girdi oluyor ama kabarma uyuma yok iste titreme kuyruk sallama ve dış takirdatma var halsizlik yok esi ile aynı yuvada yan kafeste 2 aylık yavruları var ortamı oyle

Evet cok strese girmiş ya dış etkenlerden dolayı ya da dişiyle birsey yaşadığından dolayı da olabilir birkac gun kafesten cıkarmamanı kafesın yanında sessız bır sekılde onunla muhabbet etmenı öneriyorum. Sen yaklastıgında da titriyor mu bi bakar mısın

Bugun Soldaki anne baba sağdaki yavrular sohbet ediyorlardı cok tatlılar ikinci
Kuluçka kızımı bu hale getirdi

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    142.4 KB · Görüntüleme: 14
Elimden besin yıyor benden erkek kuşum korkuyor yuvadan almıştım mantarı vardı dışım daha ehil

Çicek guzel kızım diye konuşuyorum ama o hali beni cok uzuyor

Ay maşallah onlara cok saglıklılar fakat baba bıraz stresli

Mantar için bir tedavi uyguluyor musunuz

Kremini sürüyorum 2 günde bir olacak sekilde

Önerim eşinden de ayırıp hastalık gecene kadar onu tek bırakmak olacaktır. Yoksa esıne de gecebılır bu hastalık anneyı yavruların yanına alablrsn kısa bır sureliğine

Dişi yavrum anne ile kavga ediyor kıskanıyor babasına asıktı bir ara Anneyi alamam stresli olan anne ortamını değiştirmem kotu olir

Mantar daha once oldu gecti şimdide aynı sekil ilgileniyorum sıkıntı oğlumda degil dişimde

Hem ileri düzey degil gaga eğrilmedi biraz beyaz lekeleri oldu sürünce azaldı

Benim de kusumun gagasından kabuk kalkıyor bazen bu normal mı acaba

K
Benim de kusumun gagasından kabuk kalkıyor bazen bu normal mı acaba

bunun için yeni bir konu açabilirsiniz veya birine danışın ciddi birşey olabilir benim fazla bilgim yok ama amntar da kabuk kalkmaz gagasının yan tarafında süngere benzer birşeyler çıkar sonra yayılır tedavi edilmezse ayaklara geçer daha sonra ölmesine neden olabilir resim atarak yeni bir konu açarsanız iyi olur

Tamamdır cok tesekkur