petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun nesi var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail BAL tarafından 12 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail BAL

arkadaşlar merhaba

erkek kuşum bir haftadır uyur vaziyette vitamin vermeye başladım ama hala bi gelişme yok aceba nesi var. dış fotografları aşağıda

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

2. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

şöyle bir yardımımız olabilir belki kuşunuzun dışkısını kotrol edin ceyranda falan kalıyormu bulundugu yer sogukmu verdiginiz yemlerini kontrol edin suyunu falan dikkat edin suyuna vitamin takviyesine devam avivit öneririm elma verin az az havuş vitaminle destekleyin kuşu dahada ileriye giderse geç kalmadan anlayan bir veteriner geçmiş olsun şimdiden durumunu yazarsınız.

3. İsmail BAL

dışkısını kontrol ediyorum ishal değil her zamanki gibi. vitamin olarak da deep fix veriyorum. dal darı ve havuç rendesi sürekli veriyorum. yemesi normal yem ve dal darıyı yediğini gözlemliyorum.

4. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

kuş tüy döküyormu onu kontrol eddinizmi belki tüye giriyodur iyi besleyin gözlemleyin herşey normal gibi kuş sesleri falan aç bakalım canlancakmı

5. İsmail BAL

şimdi kontrol ettim tüy dökülmüş baya kafesine ve kuşun belli yerlerinde kanat dahil yeni tüyler geliyor. teşekkür ederim sağol rahatlattın beni yumurta maması ve vitamine devam edeceğim.

6. armand0

armand0 Guest

Kusta bır sorun gorunmuyor sadece tüye girmiş arkadaslarında dedıgı gıbı vitamin ve mama takviyesi ile 2 haftada atlatırsınız gecmıs olsun

7. Lütfi ÖZER

resimlerden anladığım kadarıyla kuşunuz işyerinizde yani matbada kalıyor ve ister istemez ordaki çalışan makinaların sesi ve onların içindeki fan nedeniyle ortam soğukdur yerlerde halı yok işyerlerinde sürekli açılıp kapanan kapılar bunun için kuşunuz üşütmüşde olabilir bence kuşunuzu evinize götürün.

8. İsmail BAL

iş yeri matbaa değil makinelerin öle soğutucu bi fanları yok lazer makineleri ve sesleri azdır. yerde halı var temizlik amaçlı toplanmıştır ayrıca oda sürekli sıcak tutuluyor. üşütmesine sebeb verecek bi durum yok bunlardan hariç 13 adet zebra ispinozum da aynı odada.

9. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

kardeş geçmiş olsun dedigimiz gibi kuş tüyde en 1 haftadır tüyde 10güne geçer inşallah sen bas mamayı yem vitamini :)

10. İsmail BAL

sağolasın kardeş maması havucu dal darısı vitamini eksik olmaz kafesten.

Sayfayı Paylaş