Karadeniz Pet

Kuşumun nesi var

• Konbuyu başlatan İsmail BAL
  • Başlangıç tarihi
İ

İsmail BAL

Guest
arkadaşlar merhaba

erkek kuşum bir haftadır uyur vaziyette vitamin vermeye başladım ama hala bi gelişme yok aceba nesi var. dış fotografları aşağıda

thhjk.jpg
[/url][/IMG]

thhkm.jpg
[/url][/IMG]

thhl3.jpg
[/url][/IMG]

şöyle bir yardımımız olabilir belki kuşunuzun dışkısını kotrol edin ceyranda falan kalıyormu bulundugu yer sogukmu verdiginiz yemlerini kontrol edin suyunu falan dikkat edin suyuna vitamin takviyesine devam avivit öneririm elma verin az az havuş vitaminle destekleyin kuşu dahada ileriye giderse geç kalmadan anlayan bir veteriner geçmiş olsun şimdiden durumunu yazarsınız.

dışkısını kontrol ediyorum ishal değil her zamanki gibi. vitamin olarak da deep fix veriyorum. dal darı ve havuç rendesi sürekli veriyorum. yemesi normal yem ve dal darıyı yediğini gözlemliyorum.

kuş tüy döküyormu onu kontrol eddinizmi belki tüye giriyodur iyi besleyin gözlemleyin herşey normal gibi kuş sesleri falan aç bakalım canlancakmı

şimdi kontrol ettim tüy dökülmüş baya kafesine ve kuşun belli yerlerinde kanat dahil yeni tüyler geliyor. teşekkür ederim sağol rahatlattın beni yumurta maması ve vitamine devam edeceğim.

Kusta bır sorun gorunmuyor sadece tüye girmiş arkadaslarında dedıgı gıbı vitamin ve mama takviyesi ile 2 haftada atlatırsınız gecmıs olsun

resimlerden anladığım kadarıyla kuşunuz işyerinizde yani matbada kalıyor ve ister istemez ordaki çalışan makinaların sesi ve onların içindeki fan nedeniyle ortam soğukdur yerlerde halı yok işyerlerinde sürekli açılıp kapanan kapılar bunun için kuşunuz üşütmüşde olabilir bence kuşunuzu evinize götürün.

iş yeri matbaa değil makinelerin öle soğutucu bi fanları yok lazer makineleri ve sesleri azdır. yerde halı var temizlik amaçlı toplanmıştır ayrıca oda sürekli sıcak tutuluyor. üşütmesine sebeb verecek bi durum yok bunlardan hariç 13 adet zebra ispinozum da aynı odada.

kardeş geçmiş olsun dedigimiz gibi kuş tüyde en 1 haftadır tüyde 10güne geçer inşallah sen bas mamayı yem vitamini :)

sağolasın kardeş maması havucu dal darısı vitamini eksik olmaz kafesten.

Geri