Karadeniz Pet

Kuşumun neyi var?

e murat

Yeni Üye
8-9 aylık dişi bir muhabbet kuşum var. Ele alışkın çok cana yakın bir kuş hatta konuşmaya bile başladı. Ama bu gün sabahtan beri keyifsiz ötmüyor oyun oynamıyor hareketsiz. Yemi ben verdiğimde az da olsa yiyor ama kafesinde yiyor mu bilmiyorum. Dışkısı koyu yeşil dağılmıyor ama hafif sulu gibi. Tüylerini fazla kabartmıyor normal uyku modunda olduğu gibi... Sizce kuşumun nesi var ne yapmalıyım çok korkuyorum bişey olacak diye lütfen yardım edin. :confused:

üşütmüş falan olabilir mi?
ya da dışkısının fotoğrafını koyun emin olalım
geçmiş olsun

Resim eklemeye çalışıyorum amavtelefondan giriş yaptığım için bulamadım. Dün kuş kafesi tabanına inince hemen vet e götürdüm. Kuş çok kendinden geçmemiş kotu değil dedi antibiyotik verdi. Ama işin garip kısmı kuşum sanki soğuk algınlığı ndan değil başka bişeyi var gibi. Ayaklarını içe çeker gibi yapıp titretiyor sanki alt türlerini kabartmak için. Bir de mesela kendini kasimiyor yada kasiyamiyor. Kaşımak için başını döndürür gibi yapıp çeviemiyor seyiriyor gibi oluyor. Geçen gün cama çarpıştı onunla ilgisi olabilir mi acaba? Yoksa normal soğuk algınlığı belirtileri midir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 12:18 --

Kusumun videosunu çekip vet e attım incinmis olabilir 1 hafta sürer iyileşmesi bir şey yapamazsınız dedi. Ama bu gibi incinme durumunda yapılacak bişey yok mu vitamin takviyesi vs. Bir de iyileşme kadar kafesten çıkmaması mi gerekir?

Geri