petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun Neyi Var ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Umut KOÇ tarafından 2 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Umut KOÇ

Umut KOÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Dışkısı Poposuna Yapışıyor Ve O Civardaki Tüyleri Hep Dışkı İçinde Sürekli Poposunda Dışka Birikiyor Ben Kendim Kopartıyorum Makasla Sizce Neyi Olabilir ? 1-2 Aydır Böyle.

2. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    kusunuz ishal olmus bence. sicak, hava akimi o!mayan yerde tutun. yem olarak aspur verin sadece. patates ya da pirinc haslayin. hasladiginizi mama kabina koyun yesin ya da elinizden yedirin yemiyosa. hasladiklarinizin suyunu suluguna koyabilirsiniz. suluguna biraz turk kahvesi karistirabilirsiniz. kafesinin temiz olmasina ozen gosterin, suyunu her gun tazeleyin. imkan varsa veterinere gosterebilirsiniz. gecmis olsun.

Sayfayı Paylaş