Karadeniz Pet

Kuşumun neyi var ?

Emre Ünaldı

Meraklı Üye
arkadaşlar kusura bakmayın her aklıma takılanı bulamadığımı burda soruyorum affola:eek:
arkadaşlar benim dişi hint bülbülümüm bazı yerlerinde sarımsı beyaz gibi topakcıklar var kuş yere inince sanki oturuyo gibi duruyo ve kafasının arkasında tüy dökülmesi var fakat kuşun hareketleri normal kacıyo ucuyo yuvaya giriyo ama tam olarak sağlıklı değil sebebi nedir ?:confused::confused::confused:
şimdiden ilginiz için teşekkürler :eek::)
qMZ4Zd.jpg

9oPVPN.jpg

PkZ5ZO.jpg

7grorN.jpg

rMogo3.jpg

LAWpWZ.jpg

v5vgv4.jpg
BU ARADA KAFESE KALAMAR KRMİĞİ GAGA TAŞI VE KUŞ KUMU HASTA OLDUĞU ZAMAN KOYULDU:( [MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] BAKARSANIZ DİYE :D

ARKADAŞLAR kuşun boyun Kısmındaki sarı şeyler ödem ur yada yağ bezesi değilmiş kuşu incelerken farkettim kuşun boynundaki tüyler dökülmüş sebebini bilmiyorum bu yüzden de boyun derisi görünüyodu bu boyun derisi şeffaf olduğu için yediği yemler görünüyomuş gecenler yemler varya onlarmış cok şükür fakat hala kuyruktakinin ne olduğunu bilmiyorum bi tanıdık mantar dedi vazelin sür gecer dedi deniycem
bide arkadaşlar bu tüy dökülmesinin nedeni ve tekrar cıkar mı ben siyah siyah cıkıyo gibi gördüm
ilgilenen herkese teşekkürler:D :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun ama malesef konu hakkında bir bilgim yok. Umarım bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır. Tekrar geçmiş olsun.

Geçmiş Olsun Beni Aşar Maalesef Bu Konu :(

Geçmiş olsun Levent ağabeyin dediği gibi ur olabilir uzman birinin görmesi lazım

[MENTION=18335]emre38[/MENTION] Ur ya da yag bezeleri olusmus kusta. Bunun icin bizler cok fazla teknik bilgi veremeyiz. Eger imkanin varsa bildigin, kanatlidan anlayan bir veterinere goturmen iyi olacaktir. Gecmis olsun

ilgilenen herkese teşekkürler peki tüy dökülmesinin nedeni ve tedavisi nedir bide bu hastalık ölümcül mü bulaşıcı mı ? [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION]

Kusun kanser veya orada ödem oluşmuş ödem zamanla kansere dogru gider burada cok fazla yardimci olamayaiz tibbi destek icin veterinere gitmelisiniz

Kusun kanser veya orada ödem oluşmuş ödem zamanla kansere dogru gider burada cok fazla yardimci olamayaiz tibbi destek icin veterinere gitmelisiniz
peki bu ödem yada kanser bulaşıcı mı erkeğine bulaşır mı bide kuşun hareketleri normal kacıyo ucuyo ve erkekle birlikte 5yumurtanın üstüne yatıyolar bi sıkıntı olur mu:confused::)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 20:12 --

Acıklamayı tekrar okursanız sevinirim :d

Geri