petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun neyi var ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Ünaldı tarafından 20 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    arkadaşlar kusura bakmayın her aklıma takılanı bulamadığımı burda soruyorum affola:eek:
    arkadaşlar benim dişi hint bülbülümüm bazı yerlerinde sarımsı beyaz gibi topakcıklar var kuş yere inince sanki oturuyo gibi duruyo ve kafasının arkasında tüy dökülmesi var fakat kuşun hareketleri normal kacıyo ucuyo yuvaya giriyo ama tam olarak sağlıklı değil sebebi nedir ?:confused::confused::confused:
    şimdiden ilginiz için teşekkürler :eek::)[​IMG]
    [​IMG] BU ARADA KAFESE KALAMAR KRMİĞİ GAGA TAŞI VE KUŞ KUMU HASTA OLDUĞU ZAMAN KOYULDU:( [MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] BAKARSANIZ DİYE :D

ARKADAŞLAR kuşun boyun Kısmındaki sarı şeyler ödem ur yada yağ bezesi değilmiş kuşu incelerken farkettim kuşun boynundaki tüyler dökülmüş sebebini bilmiyorum bu yüzden de boyun derisi görünüyodu bu boyun derisi şeffaf olduğu için yediği yemler görünüyomuş gecenler yemler varya onlarmış cok şükür fakat hala kuyruktakinin ne olduğunu bilmiyorum bi tanıdık mantar dedi vazelin sür gecer dedi deniycem
    bide arkadaşlar bu tüy dökülmesinin nedeni ve tekrar cıkar mı ben siyah siyah cıkıyo gibi gördüm
    ilgilenen herkese teşekkürler:D :D

#1 Emre Ünaldı, 20 Nisan 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Nisan 2016
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Geçmiş olsun ama malesef konu hakkında bir bilgim yok. Umarım bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır. Tekrar geçmiş olsun.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Geçmiş Olsun Beni Aşar Maalesef Bu Konu :(

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Geçmiş olsun Levent ağabeyin dediği gibi ur olabilir uzman birinin görmesi lazım

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=18335]emre38[/MENTION] Ur ya da yag bezeleri olusmus kusta. Bunun icin bizler cok fazla teknik bilgi veremeyiz. Eger imkanin varsa bildigin, kanatlidan anlayan bir veterinere goturmen iyi olacaktir. Gecmis olsun

7. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    ilgilenen herkese teşekkürler peki tüy dökülmesinin nedeni ve tedavisi nedir bide bu hastalık ölümcül mü bulaşıcı mı ? [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION]

8. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    Kusun kanser veya orada ödem oluşmuş ödem zamanla kansere dogru gider burada cok fazla yardimci olamayaiz tibbi destek icin veterinere gitmelisiniz

9. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    peki bu ödem yada kanser bulaşıcı mı erkeğine bulaşır mı bide kuşun hareketleri normal kacıyo ucuyo ve erkekle birlikte 5yumurtanın üstüne yatıyolar bi sıkıntı olur mu:confused::)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 20:12 --

Acıklamayı tekrar okursanız sevinirim :d

10. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Gecmis olsun.Umarim tez zamanda sagligina kavusur.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kanser olurmu