Karadeniz Pet

Kuşumun neyi var

Enes12

Yeni Üye
Kuşu alkali 2 gün oldu dun kalesinden cikardim duvarlara çarptı ama birşey olmadi bu gün çıkardım kuyruğunu kanattı hep etrafa çarpiyor şimdide hareketsiz duruyor bi petshopcuya gittim ihsali var galba dedi patates haşlaması yap dedi ama pek ilgilenmedi sizce neyi var çok endişelenmiyorum lütfen yardim edin. Fotoğrafları yorumlara aticam

Kusu 1 hafta gecmeden salmamaniz lazimdi.En az 1 hafta salmayin ki odayi tanisin.

Bir iki hafta çıkmasın kafesten. Bu süreçte elinize de almayın. Yerini değiştirmeyin. Odasına ve size alışsın böylece.

pEbb90.jpg
kE99JW.jpg
NknnWO.jpg

kuşumun bir şeyi varmı sanki biraz kabarık ne yem yiyiyor ne de sus içiyor

Yeni bir ortama gelmiş, korkuyor, bi de duvarlara çarpmış, sizi de tanımadığı için her yaklaştığınızda korkacak. Alışana kadar su ve yemi değiştirme dışında fazla yaklaşmayın.

Yeni bir ortama gelmiş, korkuyor, bi de duvarlara çarpmış, sizi de tanımadığı için her yaklaştığınızda korkacak. Alışana kadar su ve yemi değiştirme dışında fazla yaklaşmayın.
ben elimi felan sokunca kaçmıyor ama annem veya babam gelince kaçıyor alışmış olabilir ama genede endişeliyim 2 günde nasıl alıştı

Geri