Karadeniz Pet

Kuşumun poposu şiş.

• Konbuyu başlatan Tuan MAKSEL
  • Başlangıç tarihi
T

Tuan MAKSEL

Guest
Merhaba 1 çift muhabbet kuşu aldım eve getirdiğim andan itibaren keyifle yem yiyip su içiyorlar yanlız benim sorunum mavi kuşumun popsu şiş gibi duruyor ,arada opuşüyorlar bazende opüşme esnasında mavi kuşum yeşile gaga darbesi vuruyor sonra gene öpusüyorlar. kavga edip opüsürgıbı bişey yapıyorlar. yeşil kuşum gayet hareketli sürekli ötüyor mavi kuşum genelde uyuyor acıkdığın da sadece hareketleniyor. kuşumun sorunu ne olabilir acaba bugün deneme amaçlı kafesinden çıkardım yeşil gayet başarılı uçtu ,mavi ise kısa uçuşlar yapıyor birde nefes alıp verişi kolaylıkla anlaşılıyor. Genelde kabarık duruyor
Dışkısı normalgibi.

Dışkısı normalgibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
üstadlar daha iyi bilir ama dişi kuş yumurtlayacak gibi duruyor.

Yorumlarınızı beklıyorum yardımcı olun lutfen

Kuşta yumurta filan yok tüye girmişde olabilir ceyeranda kalmışta vitamin ve mama takviyesi yaparsanız düzelir

Kuşta yumurta filan yok tüye girmişde olabilir ceyeranda kalmışta vitamin ve mama takviyesi yaparsanız düzelir

Suyuna vitamin ve isal ilacı koydum mama ıcın onerınız varmı acaba sureklı uyukluyor kuş, Bırde neden poposu şiş olabılır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana daha çok yağlanmış gibi geldi.

sevtap ile benim kuşlarım anne baba olcaklar sıraya geçin lütfen :p kaç senedir bekliyoruz biz..valla ben kuşu elime alıp poposunu elledim sertlik varsa yumurta vardır eğer yoksa yumurta yoktur..

Kusta bence yaglanmaya bagli rahatsizlik var

kuşları ayır, mamayı kes. Haftanın 3 günü yağlı olan kuşun suluğuna yarım su koy ve buna 6 damla limon sık karıştır ver diğer kalan günler normal su ver 2-3 hafta böyle devam et gözle görülür şekilde etkiyi göreceksin.

kuşları ayır, mamayı kes. Haftanın 3 günü yağlı olan kuşun suluğuna yarım su koy ve buna 6 damla limon sık karıştır ver diğer kalan günler normal su ver 2-3 hafta böyle devam et gözle görülür şekilde etkiyi göreceksin.

Peki son sorum mavi kus disimi?

Yaglanmış aldıgınız yerde dişarı salma olmadığından olmuş yumurta felan yok yani çiftleşme varmı

Geri