petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun Poposuna Dışkısı Takılıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kalpsizprens tarafından 8 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşumu alalı 2 ay oluyor başta dedim ki yeni geldi fılan dedim ama 2 ay oldu hala poposuna dışkısı takılıyor bunu nasıl geçirebilirim

2. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    O problem bende de var.Daha kuşum 4 gün oldu benimle ama kafama takılmıyor değil.Biraz zaman ver.Forumda biri hafifçe yol demişti ama bence problem(o bölgeyi elledim) ordaki tüylerin sert ve birbirine yapışık olmasından kaynaklanıyor.Güzelce temizlemeli ve yumuşatılmalı.Ama bu işlem de kuşunuzun mecburen güvenini sarsacaktır.Ben beklemedeyim.Duş aldırmaya çalışıyorum.Alırsa kendi temizler heralde.Benimki dışkıyı atıyor.Ama bu rahatsız edici bir durum.

3. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşumda dışkı yapışıyor ama kendi temizliyor ama işte görüntü kötü oluyor yani bunu geçirecek bi şeyler yok mu ?

Sayfayı Paylaş