petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun poposunda dışkısı kalıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ferhat Ekşiler tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Ferhat Ekşiler

Daha dün aldığım muhabbet kuşumun poposunda dışkı kalıyor.Kuşta kabarma çok az var.Yeme ise pazar günü düşmüş yani daha 1 aylık felan .Yardımlarınızı bekliyorum.birde cinsiyet konusunda yardımcı olur musunuz ?

2. Gökhan YILDIZ

dışkıyı elinizle temizleyin orada birikme yapmasın

3. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    Poposundaki ılık suyla sil sonra elinlen al ben öyle yapmıştım Cinsiyet erkek ırkı yerli 1 veya 1.5 aylık gibi Güzel kuş Bide Bu plastik tünekler yerıne tahta tünek kullan

4. Sevtap DERİN

Ciğerim o poposundaki dışkıyı temizle bakteri üretmesin. Pek hasta gibi durmuyor. Yeni bir ortama girmenin şaşkınlığı üzerinde olabilir. Güzel bir kuş. Nur topu gibi bir oğlan. Güle güle büyütün.

5. Ferhat Ekşiler

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için :) .Tünekleri en yakın zaman değiştereceğim.Daha yeni kuşa kafesin içinde dokunmaya çalıştım ilk başta huysuzlandı sonradan kendini kaşıttırdı :)

6. Furkan_Çelik

7. Ferhat Ekşiler

Tıpa tıp aynısı gibi :D

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunda diski kalmasi